Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyáknak mennyire árt ha...

A kutyáknak mennyire árt ha éjszaka kint maradnak ?

Figyelt kérdés
Mostanában elég hideg van errefelé, -10 fok is akár, nappal néha bejön a fészerbe melegedni, de ugye egész éjszaka nem maradhat bent, és mennyire árt neki ? Nagy, sűrű bundájú kutyáról van szó

2021. jan. 19. 15:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Ha van egy jól szigetelő kutyaháza akkor oké. Ha nincs, és beengedni sem akarod, ne tarts kutyát
2021. jan. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%

Az én újfoundlandim aki szintén elég nagy bundával rendelkezik, inkább csak akkor megy be a szigelet házába ha esik az eső.

A hideg nem zavarja, ha esik a hó akkor meg biztos hogy az udvar közepén fekszik.

2021. jan. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
13%
Nálunk csak akkor megy be a házába ha meg van kötve (mert néha elmegy),de most jó ideje el van engedve,így csinált apa neki egy fekvőhelyet inkább (hungarocell,keret neki,még rá nagy vastag párna amire ráfekhet),mert látszott,hogy eléggé fázott azért😬 Most így jól el van,de szerintem bundától függ,ha a miénknek nagyon rövid szőre lenne,akkor még valami kutyaruhát is raknék rá estére xd
2021. jan. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%

Nagy, sűrű bundájú kutya valószínűleg elviseli a hideget.

Viszont lehet, hogy én vagyok a sügér, de nem teljesen tiszta, hogy a nagyot a bundájára, vagy magára a kutyára értetted. Mert egy kistestű kutyát nem zárunk ki télre, még akkor sem, ha nagy a bundája.

Ha nagytestű hosszú szőrű kutyáról van szó, akkor ha nem úgy csinálod, hogy napközben bent van átmelegszik, és hirtelen kirakod a fagyba, akkor nem lesz baja.

2021. jan. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%
Hát mi pont fordítva csináltuk, mióta bejöttek ezek a hidegek, bent éjszakáznak az alagsorban. Nappal melegebb is van, a nap is süt, éjjel félek, hogy kockára fagynának kint.
2021. jan. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%
Az én kis kiskutyám(kaukázusi) egyszerűen nem hajlandó bent maradni éjszaka. Állandóan kint akar lenni. Napközben persze bejön.
2021. jan. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Van neki egy jól szigetelt kutyaháza, de ritkán használja, inkább a teraszon fekszik a szőnyegen, ahova szabad bejárása van mindig
2021. jan. 19. 17:26
 8/11 anonim ***** válasza:
84%
Az én kutyám is kint alszik,de fedett helyen van neki csinálva egy jól szigetelt ház jól megpakolva szalmával.
2021. jan. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
77%
Attól függ. Ha napközben akkor is bemegy a fészerbe ha senki sincs ott, fázik. És akkor éjjel sokkal inkább fázik. Ha csak azért megy be mert ott van valaki, egyedül érzi magát...
2021. jan. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#1 vagyok

Na, ha van akkor teljesen jó szerintem

Csak dönthesse el hol akar lenni

Ha fázik majd bemegy :D

2021. jan. 20. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!