Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fogadott már be valaki örökbe...

Fogadott már be valaki örökbe kutyát Magyarorszáról Németországba?

Figyelt kérdés
Sintértelepről szeretnék kutyát. Hazautazni nincs lehetőségünk érte, viszont látatlanban kutyát befogadni kicsit felelőtlen lenne. Na meg hogyan tudnánk mindent leszervezni? Aki csinált már ilyet leírná a tapasztalatait? Vagy van ötlete hogyan lehetne megoldani ezt úgy, hogy ne járjunk pórul? Maga a kiutaztatását hogy lehetne megoldani? Menhely nem játszik, csakis sintér és Magyarországról.
2021. jan. 19. 16:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
61%

Igaz nem én, de ismerősöm fogadott hasonló módon örökbe, igaz ők személyesen egyszer haza utaztak lepapírozni a dolgot bár ők menhelyről fogadtak örökbe. A kiutazásra egy állatokat “taxiztató” céget bíztak meg, akiknek a menhely átadta a kutyust és kivitte nekik. Viszonylag nehéz procedúra volt, még covid előtt. Így most ebben az időben nehezebb lehet, főleg hogy általában a sintéreknek nincs ilyenekre kapacitása.


Esetleg itthon élő ismerős, ki odamegy örökbefogadja (meghatalmazással) és utánna kiküldi nektek?

2021. jan. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
19%

Miert? Nalatok nincs egyetlen egy hely sem, ahonnan lehetne kutyat orokbefogadni?

Latatlanban nem veszunk meg tenyesztotol se kutyat (bar nem is adna) nem hogy sinterteleprol. Az utaztatasa meg virus nelkul is necces, de igy foleg.

2021. jan. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
De van menhely, viszont itt nincs olyan rossz soruk a kutyáknak még menhelyen sem, sintértelepről meg mióta itt élek soha nem is hallottam. Az elsőnek köszi.
2021. jan. 19. 16:33
 4/13 anonim ***** válasza:
25%
Itteni ismerős bemegy, fotózik és videózik, lájvozik, és választasz. Majd kipostázza.
2021. jan. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nagyszerű, ezzel igazán sokat segítettél.
2021. jan. 19. 16:41
 6/13 anonim ***** válasza:
30%
Mire gondolsz azzal, hogy ne járjatok pórul?
2021. jan. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Arra gondolok, hogy a kutya tuti kijusson hozzánk, élve egészségesen és hogy ne nyúljunk mellé annyira, hogy egy full problémás vagy hozzánk egyáltalán nem illő kutyát válasszunk.
2021. jan. 19. 16:52
 8/13 anonim ***** válasza:
15%
4. vagyok. Miért 0%???
2021. jan. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
96%
Én is azt tudom mondani, hogy esetleg a sintèr teleppel megbeszèlni, hogy nem tudsz szemèlyesen menni, és egy ismerős, baràt menne intèzni, ő neked tudna kèpet, és videót küldeni. Esetleg ki is vinni, ha valaki lenne aki ki tud utazni hozzàtok. Menhelynèl nem hiszem, hogy bele mennènek, de sintèr telep megèr egy próbát, ott tudjuk nagyrèszt mi vàr ràjuk.
2021. jan. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
11%
Érdekes oldal. A 4. és a 9. 1:1 ugyanazt írja, mégis az egyik 0, a másik 100%. Na ennyit a pontozásról.
2021. jan. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!