Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak hogy ne egyen...

Mit csináljak hogy ne egyen és rágjon meg mindent a kutya?

Figyelt kérdés
Nagyon sok mindent rág meg igaz még kicsi de sajnos a helyén lévő plüss anyagú plédet el kezdte szét rágni és pár kissebb darabját mer ette, múltkor egy plüssét rágta szét de meg is ette a benne lévő tömőanyagot. Most jön a foga, nem igazán zavar ha a saját dolgait rágja de nem szeretném hogy meg is egye azt amit szét szed nehogy baja legyen. Mit tudnék ez ellen tenni?
2021. jan. 19. 21:01
 1/7 anonim ***** válasza:
22%
Adjál neki rágnivalót, plüssjáték, nagy csont (nem csöves). Amit lenyel apró darabokban, azt ki is fogja kakilni, ne aggóddj.
2021. jan. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%

Kiskutyanak ne adjal olyan jatekot amit szet tud szedni es meg tudja enni a darabjait! Belelzarodas csunya tud lenni.


Amugy en ugy csinaltam, hogy eleinte allandoan vettem uj jatekot, hogy mindig legyen a kutyanak uj inger es ne magatol keressen rombolni valot. Amugy is megkellene tanitanod, hogy szepen jatszon es ne pusztitson.

2021. jan. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Nekem is ezt csinálja a kutyám pedig már 10 hónapos. Szó szerint meg eszik mindent... papucstól kezdve műanyag dolgokig. Játékot már nem is veszünk neki, legutóbb kevesebb mint fél óráig bírta a játék. Félek hogy baja lesz, így a válaszok engem is érdekelnének
2021. jan. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%
Vegyél neki tömör rágókát, fáraszd le
2021. jan. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%
Tartós vagy ehető játékot vegyél neki. Vannak ilyen bőrök meg csontok amit rághat amíg bírja. Kicsinek nem szabad széttéphető plüsst meg ilyeneket adni. Az ágyát pedig tiltsad hogy rágja. Ha rágni bír, már neveléshez is elég idős.
2021. jan. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én állateledel boltban vettem neki tömör kemény gumi játékokat, amiket nem tud szetragni, illetve vannak különböző méretű, préselt marha bőrből ehető csontok, abból vegyél egy nagy méretut, el lesz vele egy darabig.
2021. jan. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az enyém a tömör gumis jatékot is szétszedte 1 héten belül. Ha egyszer megkezdi akkor annak vége. Tegnapelőtt vettem neki egy labdát,mert az előzőt szétszedte,azthittem erős anyagú,de 1 órán belül ki kellett dobnom... Úgyhogy,felidegeltem magam és csináltam neki rongyokból,azóta azokat tépi. Nem bírja apró darabokra szedni,így lenyelni sem. Pl ilyet: [link]


Próbáld ki. De az ehető csont rágókák is jó ötletek.

2021. jan. 20. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!