Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyahiszti kezelése?

Kutyahiszti kezelése?

Figyelt kérdés

Kölyök kutya kinövi?

Adott egy kistestű kutya.

Egész délelőtt játszottam vele,sétáltunk. Sokat. Dél óta itthon vagyunk. Hisztizik. Nyüszít,nyafog. Kivittem,pisilt,kakilt,de csavaroghatnékja van még.


Egy határozott "fejezd be" paranccsal abba hagyja. Nem mindig,de ha 2x elmondom akkor igen. Ez így rendben van,vagy dícsérjem meg utána? Mármint ha a "fejezd be" után abbahagyja? Nem zavarodna össze?


Azóta csinálja ezt,mióta felengedtem az ágyra éjszaka aludni. Kb 5 nap óta! De ha tényleg ez váltotta ki,akkor ezt be is fejeztük és megy vissza az ágyikójába(ami amugy az ágyunk mellett van,pihen puha).


Baja nincs,csak unatkozik. Amit megértenék,ha nem egész nap vele foglalkoznék állandóan. Sőt,talán már túl sokat is foglalkozom vele. Eddig olyan szépen tudott egyedül is játszani.


2021. jan. 20. 14:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Mennyi idős?
2021. jan. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
6 hós
2021. jan. 20. 15:45
 3/6 anonim ***** válasza:
O valszeg egy aktiv fajta lehet,mint egy foxi. Agyba ne engedd fel. Szigoruan tartsd a sorrendisegi szabalyokat.
2021. jan. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen :D
2021. jan. 20. 17:28
 5/6 anonim ***** válasza:
Hagyd kiskutyanak lenni ... olyan hamar felnonek!
2021. jan. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
:) hagyom én,egy darabig...Egy idő után meg már sok,főleg hogy minden egyes percemet rá szenteltem,még főzni sem főztem aznap. De a kiskutya este már nem velem aludt. Aludt szépen a helyén és ez így is marad mostantól.
2021. jan. 21. 06:14

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!