Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szagelnyelős kutya wc? Jó ötlet?

Szagelnyelős kutya wc? Jó ötlet?

Figyelt kérdés

Szóval lakásba sajnálnám hogy nem tud pisilni meg stb. amíg én távol vagyok, jó ötlet beszerni egy ilyen benti wc-t?


[link]


Persze miután felnő a kutya akkor is használhatná. Vagy ez így teljesen hülyeség? Csak mert volt egy kutyám aki ha dugó vagy valami miatt nem értem haza, nem bírta ki a 8nál több órát. Így meg legalább sose kellene tartogatnia.



2021. jan. 20. 16:07
 1/3 anonim ***** válasza:
71%
Rendszeresen 8 óránál többet lenne egyedül a kutya, bezárva a lakásba? Ez a rossz ötlet a sztoriban, és nem nagyon segít rajta, hogy milyen wc-t veszel neki.
2021. jan. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
64%
Szerintem egy próbát mindenképpen megér. Ez még mindig sokkal jobb, mintha a szőnyegen, vagy a padlón végezné a dolgát.
2021. jan. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
79%
A kutyák ösztönszinten képesek tartalékolni a pisit, hiszen kell nekik a területük megjelöléséhez! Tessék csak megtanítani neki a szobatisztaságot, ne ilyen hülyeségre szoktassátok rá.
2021. jan. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!