Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerül egy óriás uszkár?

Mennyibe kerül egy óriás uszkár?

Figyelt kérdés

Még nem aktuális egylőre a kutyavásárlás, először be szeretnék gyűjteni minél több információt a fajtáról.

Egy vidéki kennelt már találtam, viszont árakat nem igaz.

Tudna valaki árakat mondani, hogy kb. mire számítsak?



2021. jan. 21. 14:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
200-300 e ft.
2021. jan. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2021. jan. 21. 15:01
 3/10 anonim ***** válasza:
72%

Én azt gondolom, hogy annál kicsit több. 200 ezerért maximum hobbi kutyát kaphatsz (aminek mondjuk szín, harapás vagy egyéb ilyen hibája van).

Inkább 300-400.

2021. jan. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs baj a hobbikutyákkal. Pl.: az hogy egy árnyalattal halványabb a szemszíne a papíron előírtnál nem okoz semmilyen hátrányt, csak kiállításon.
2021. jan. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%
Persze, én sem azt mondom, hogy gond van velük, de ha a kérdező mondjuk belekóstolna a kiállítások világába, akkor inkább többek számoljon. Plusz nem minden alomban van hibás kölyök/lehet, hogy más is feliratkozott hibás kölyökre.
2021. jan. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
92%
Nekem van 1 óriás uszkárom és 500 ezért vettem egy tenyésztőtől
2021. jan. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem szőrszálat akarok hasogatni, az eddigi válaszok többnyire hasznosak voltak, mindenkinek ment a pont, de a “hobbi” kutya nem azt jelenti, hogy színhibás, stb.

Legalábbis az én kutyám fajtatiszta, hobbi kutyaként vettem, egy munkavonalas kennelből ami esetünkben annyi jelent, hogy ez egy olyan egyed aki egy picit kevésbé hiperaktív, elég neki ha nem versenyszerűen, tehát hobbiból sportolok vele és nem kell vele “mindenképpen” dolgozni.

De amúgy ha nem lenne ivartalanítva, a tenyésztésből sem lenne kivonva mert tényleg semmi baj. Csak én akartam kifejezetten ivartalanítattni, a tenyésztő meg elfogadta.

2021. jan. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Én egyébként egyetlen óriás uszkár kennelt találtam, ahol jelenleg is megy a tenyésztés a Chicavallo Kennel-t. Úgy láttam, hogy ott olyan felmenői vannak a most várt alomnak, ahol többszörös kiállításgyőztesek a szülők, így gondolom az kiskutyák is kifejezetten drágák lehetnek.

Én nem feltétlen erre a legfelső kategóriára gondoltam, mert alapvetően hobbi szintű tartásra venném a kutyust.

Ti tudtok itthon működő kennelekről még?

2021. jan. 21. 18:12
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Probald meg oket esetleg:

[link]

Marvelous Shades (Bertok Niki) - Facebookon megtalalod

2021. jan. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

9es vagyok, talaltam meg egyet :)

Édes álmok kennel (Henyecz Agnes) - Facebookon szinten megtalalhato.

Egyebkent nekem torpe uszkar van, remelem sikerul vennetek egy oriast🥰

2021. jan. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!