Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Le lehet adni menhelynek a...

Le lehet adni menhelynek a megmaradt tápot és gyógyszereket?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy működik most ez járványhelyzet idején. Le lehet adni? Bontott gyógyszert is elfogadnak? Ha számít, epilepszia gyógyszerek (Sertan és Diazepam). Nekünk sajnos már nincs rá szükségünk...
2021. jan. 22. 09:59
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Kérdezd meg a menhelyet, ahova leadnád, ők megmondják. Ha még nem járt le a szavatossága, akkor szerintem elfogadják. Akár több helyen is érdeklődhetsz, postázni is lehet.
2021. jan. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2021. jan. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Vuk-91 ***** válasza:
91%
Részvétem. Amúgy én is csak azt tudom javasolni, amit az első válaszoló mondott.
2021. jan. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Rendben, akkor megkérdezem.

#3 Köszönöm.

2021. jan. 22. 10:34
 5/6 anonim ***** válasza:
88%

Részvétem, kérdező! :(

Tényleg kérdezd meg a menhelyet, akinek szánod.

2021. jan. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
88%

Részvétem.

Nem minden menhely fogad el bontott kaját, gyógyszerről pedig nem tudok nyilatkozni, de valószínűleg ott is van ilyen.

Ezt elővigyázatosságból teszik, hiszen ki tudja, hogy a bontott tápba kevertek-e valamit, vagy a gyógyszeres kupába mit raktak. Persze, ha lapkákban van a gyógyszer, akkor lehet, hogy elfogadják, hiszen látszik, hogy a lapból ki volt-e nyomkodva.

Szerintem is a legjobb, ha megkérdezed a menhelyet.

2021. jan. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!