Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha délelőtt 3 órát gyalogoltok...

Ha délelőtt 3 órát gyalogoltok, délután, este csak egy pisire mentek ki a kutyával, vagy még este egy fél órára? Hogy oldjátok meg?

Figyelt kérdés
2021. jan. 22. 13:56
A kérdező szavazást indított:
délelött 3 óra séta mellett, háromszor, de csak pár perces pisire
délelött 3 óra séta mellett, este fél óra
délelött 3 óra séta mellett, kétszer, csak pisire
15 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
89%

Milyen fajta kutya es mennyi idos?

Nem mindegy,h egy 3 eves huskyval gyalogolsz 3 orat vagy egy 10 eves corgival.

2021. jan. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
85%
Pisilés, kakilás miatt nem szoktam kimenni vele, csak kiengedem a kertbe. Csatlakozni csak a napi sétához szoktam, amikor az utcára megyünk.
2021. jan. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
92%
3. vagyok. Arra mondjuk kíváncsi vagyok, milyen munkája van annak, aki napi szinten három órát tud sétálni a kutyával. Nekünk hétköznap csak egy egyórás séta fér be, hétvégén szoktunk hosszabb túrákra elindulni. Ha meg ennél több a mozgásigénye, elrohangál a szomszéd kutyával a kerítés mentén. De sokkal gyakoribb, hogy inkább idebent heverészik.
2021. jan. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
84%
Panelben vagy kertes házban élsz? Milyen kutyáról van szó? Több infó kellene, hogy normális válaszokat tudjunk adni.
2021. jan. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
35%

Reggel es delutan nagy setara megyunk az erdobe (2x 1,5-2ora) ... este viszont az 500m-es szabaly miatt csak a kornyeken setalunk, de az is van egy oras seta.


Ezt ugy lehet megoldani, hogy amig meg mas kavezgat otthon en mar kint vagyok az eroben, munka utan rohanok haza es azonnal megyunk az erdobe ... este pedig nem szorul magyarazatra.

2021. jan. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
85%
Itt a gyakorin mindenki naponta 12 órát dolgozik és 5 órát kutyát sétáltat.
2021. jan. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
80%

7 pontosan.

És ennyiből áll a nap. Nem főznek nincs társasági életük csak kutyát sétálltatnak.

2021. jan. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
37%
Amig a csalad egyik tagja kutyat setaltat, a masik viszi a haztartast ... es igen, van aki imadja a kutyajat es nem csak diszbol tartja :)
2021. jan. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
31%

7-es!


Nem, nem dolgozom 12 orat ... arra ott vannak az alkalmazottak. En inkabb kutyazom addig :D

2021. jan. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
86%
csak ez nem reális, amiket írtok.. Amiket én látok a környezetemben, ugyan olyan kutya szerető emberek, leviszik őket napi max 1 órára hétköznap, hétvégén talán egy kicsit többet. De ilyen 3 óra pláne egyhuzamban akkora orbitális kamu.. Csak a szoksáso gyakoris képmutatás.
2021. jan. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!