Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy 10 kilós 2 éves agár...

Egy 10 kilós 2 éves agár labrador keverék kutyusnak mennyi a napi mozgás igénye?

Figyelt kérdés
Napi 15-20 km után is úgy futkározik mintha nem is sétált volna.

2021. jan. 22. 19:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezek szerint nagy mozgásigényű. Nem nehéz kitalálni :D


Vidd le napi többször, minél többet túrázzatok ha lehet, jó kondiban lesz a kutyus! :)

Próbáld meg mentálisan is fárasztani. Webshopokban vagy állatboltokban vannak fejtörő játékok. Azzal elszórakozik egy darabig. Tanuljatok trükköket, szocializálódjon, gyakoroljátok az eddig tanultakat.

2021. jan. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha dolgozik benne az agár vér is, akkor próbáld meg valami biztonságos helyen futtatni egy kicsit, hogy teljes sebességgel tudjon szaladni. Akkor hamarabb elfárad.

Az én agaram ellötyög 20 km-eket pórázon este ugyanúgy ugrál. De ha kifutja magát fél órán keresztül akkor egyből kidől.

2021. jan. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
Ezek szerint jarnod kene vele futni.
2021. jan. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Csak az a gond hogy sok a kóbor kutyus meg aki kiszökik így nekem már szinte minden séta egy rémalom. Nem egyszer volt olyan hogy rá támadtak majdnem a kutyusomra a gazdája meg le sem szarja. Pár napja egy erdőbe vittem el,de ott meg most plakátoltak ki hogy nem lehet elengedni kutyát meg veszélyes is, mert tele van elvileg rókákkal meg aranysakállokkal. Szerencsére eddig még egyet sem láttam személyesen.
2021. jan. 23. 07:04
 5/8 anonim ***** válasza:
8%

Sokkolot vigyel magaddal.

Nagy spret: hajlakk stb.

Setahoz setabot( sztk klasszik fabot) vagy egy sima faag.


Ezekbol ertenek a kutyak.

2021. jan. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Fsms ***** válasza:
Esetleg egy jó trainer sokat tud segíteni , nekem a boxeremmel hasonló volt. Azóta bárhol elengedhetem.
2021. jan. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Pórázon való séta nem túl intenzív.


Max a hosszú pórázosat mondanám annak,több a mozgástere.


Labi és az agár is eléggé magas energia szintű kutya.


Inkább futást kéne biztosítani,nem csak sétát.

2021. jan. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
sétálni kell vele,meg futnod is kell vele.akkor mozgás igénye és futása a kutyádnak agára hajaz
2021. jan. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!