Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ezért lehetett?

Ezért lehetett?

Figyelt kérdés

Van egy border collie-m.Tud engedelmességi trükköket (sokat)amit minden nap átismétlek és tanítok neki újat.Ma mikor elkezdtem vele ezt átismételni elősször dobáltam neki a labdáját.És mikor elkezdtünk gyakorolni sokkal lassabban, nem nagy kedvel csinálta amit egyébként szeret.Aztán eszembe jutott ez a mondat: "előbb a tanulás azután a játék".


Ezért lehetett, hogy most nem akarta annyira csinálni?Vagy most pontosan mit jelent ez a mondat?



2021. jan. 26. 17:26
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Igen. Lefárasztottad. Kiélte a munkavágyát.
2021. jan. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%
Bizony,lefarasztottad... Holnap kezd vele ujra :)
2021. jan. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Értem.

Egyébként ez nem így szokott menni.Csak tudod azok a boci szemek, hogy először játszunk!Meg az orrával böködte a labdát.Aztán kijátszhatta magát.

-És a tanulás?

-az már nem érdekel


Akkor többet nem dőlök be neki ha utána nincs kedve tanulni :D

2021. jan. 26. 18:09
 4/6 anonim ***** válasza:

Azt igenyled,h a kutyad elvezze,h parancsolsz neki. Ezt az orzovedo vervonal teljesiti.

A border terelo kutya,o nem a gazda parancsaiert rajong,hanem a munkaert,h terel,fut. Neki nem szorakozas a parancsaid kovetese.


Szoval kenytelen vagy a tanulassal kezdeni. Utana a labdazas. 🙄

2021. jan. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egybe is lehet kötni...Dolgozzon a labdájáért :)
2021. jan. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5: Na igen ez is jó ötlet :)
2021. jan. 27. 11:48

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!