Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerül egy kistestű...

Mennyibe kerül egy kistestű kutya utaztatása Magyarország és Németország között?

Figyelt kérdés
Szállítócéget bérelnék egy kiskutya kihozására, de nem tudom mennyibe fájna ez és mely cégek megbízhatóak. Na meg az is érdekelne, hogy milyen papirok kellenek és ki nevén legyen a kutya, mert egy ismerősöm intézné Magyarországon. A nevembre tudja iratni egyáltalán a chipet úgy hogy nem vagyok ott?
2021. jan. 27. 07:38
 1/3 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem a chipet simán a nevedre írják.Az állatorvosnál csak bediktáltam az adataimat. Szóval a tiédet is mondhattam volna.

Inkább a szállítás a necces. Én biztos nem bíznám a kutyámat senkire,hogy majd ideér valahogy.

Hosszú úton vizet adni,wc miatt meg kell állni vele.

Ráadásul van olyan kisállat ami kifejezetten rosszul tűri az utazást.

Végig nyüszít,aztán ha zavar valakit nem biztos hogy türelmesek lesznek vele

De volt egy cicám,az pl hordozóban utazva teljesen magán kívül felakadt szemekkel ,folyt a nyála. tök ijesztő volt

Aztán rájöttünk hogy csak ki kell venni és a hátsó ülésen az ölemben nyugodtan aludt.

Szóval lehet semmi gond nem lesz vele,de az is előfordulhat,hogy nagy stressz lesz neki.

2021. jan. 27. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
oszkar.com -on már többször vitt kiskutyát az ismerösöm aki hazajár hamburgból. de helyi magyarok facebook csoportjában is lehet fuvarra vállalkozót találni, ha nem ragaszkodsz céghez. a töredéke lenne árban. oltási könyv a fontos, meg egy box amiben a kutya van.
2021. jan. 27. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Random idegen emberre még véletlen sem bíznám rá. Tehát mindenkép cég. Köszönöm a válaszokat, jöhet még ha valakinek van tapasztalata.
2021. jan. 27. 07:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!