Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Budapesten vagy környékén van...

Budapesten vagy környékén van valahol látogatható Labrador vagy Golden Retriever kennel?

Figyelt kérdés
Barátomat szeretném meglepni születésnapjára egy kennel látogatással. Nagyon szereti ezeket a fajta kutyusokat. Venni nem akarnánk kutyát, csak egy kis időt tölteni ott.

2021. jan. 28. 19:07
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
öööömmm... a tenyésztők nem állatsimogatóként működnek.....
2021. jan. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Persze, a kennelek látogathatóak - komoly érdeklődők számára
2021. jan. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%

Nyergesujfaluban van Retriever Rescue menhely, kerdezzetek meg telefonon őket, mikor mehetnetek kicsit onkenteskedni, kutyat setaltatni, kellemest a hasznossal...

Tenyesztok ilyen indokkal nem hinnem, hogy orulnenek nektek.

2021. jan. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%
Most komolyan, egyesek miért hiszik, hogy mások kutyái az ő szórakoztatásuk végett élnek?
2021. jan. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
63%
Remélem nem komoly a kérdés
2021. jan. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nyilván nem úgy akarunk odamenni, mintha állatkert lenne... egy Husky kennelről konkrétan tudok, ahol a tulaj volt olyan kedves, és adott lehetőséget az egyik barátnőmnek, hogy egy kicsit a kutyákkal lehessen.
2021. jan. 28. 20:55
 7/10 anonim ***** válasza:
83%

#3, én nyergesi vagyok és ha jól tudom egy állatorvosi rendelővel vannak összekötve. Kétszer voltunk ott, és a retriever rescue facebook oldalán felismertem a fotókról a klinikát, egy képen pedig ott van egy öreg goldi és egy cica akiket 1000% hogy láttam a rendelőben. Illetve nagyon sok ugatás jött hátulról mikor ott voltunk, tehát biztos vagyok benne hogy egy helyen vannak. A doki nekünk azt mondta hogy nagyon elfoglalt, soha nincs vége a napjának mert nem fog nemet mondani egy segítségre váró kutyára, tehát nem gondolom hogy ideje lenne látogatókat fogadni és körbevezetni őket. Persze egy telefont megér, de nem látok rá nagy esélyt.

Kérdező, ezt írták már előttem is de a tenyésztők tényleg nem így működnek.

2021. jan. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem nem kizárt hogy találnátok valakit, de valóban nem ez a feladata, célja egy kennelnek, szóval nem lesz egyszerű. Ha már valamilyen szinten ismernéd a tenyésztőt, jóba lennétek, akkor tuti megengedné, de idegenként, úgy, hogy nem is vagytok potenciális gazdik már kisebb az esély.
2021. jan. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
85%
Ismerek olyat, akinek a szomszédja tenyésztő, és a két lánya sokszor átjár szitterkedni, kutyát simogatni. Sőt, meg is köszöni nekik a tenyésztő hogy vigyáznak a kutyákra. De nem hiszem, hogy ezt egy idegennel megcsinálná egy tenyésztő, szerintem ehhez több évnyi ismertség kell.
2021. jan. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
88%
Azzal remélem tisztában vagy, hogy a kennel gyakorlatilag egy privát családi ház, amiben laknak. Tenyésztési időn kívül nincs ott semmilyen kölyökkutya, nézegetni való állat, maximum a tenyésztő saját kutyája. Ha nem vagytok komoly érdeklődők, akkor nem értem miért kéne egy vadidegennek megvendégelnie titeket. Inkább menjetek el egy szervezethez sétáltatni vagy keressetek valamilyen kutyás rendezvényt. Akár kutyaiskolába is mehettek nézőnek, az rendszeresen van, de ha érdekesebb műsort akartok látni, akkor valamilyen haladó csoportot nézzetek meg (vezetőség biztosan tud ajánlani időpontot).
2021. jan. 29. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!