Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Meddig számít normálisnak a...

Meddig számít normálisnak a szuri utáni duzzanat?

Figyelt kérdés

A kutyám oldalán, a szuri helyén van egy dudor. Máskor is előfordult ez oltás után, de az mindig pár nap alatt elmúlt, most viszont nem oltást kapott hanem szurit egy hasmenéses-hányós vírus kezelésekor. Ez már majdnem 3 hete volt, de nem is egyből utána jött ki, hanem kb másfél héttel később.

Egyáltalán nem fáj neki, nyomásra sem érzékeny.

Jövő héten amúgy is megyünk orvoshoz más miatt, érdemes inkább még a héten ezzel elmennünk orvoshoz, vagy ez még rendben van és el fog múlni? Másnak is volt már, hogy ilyen hosszú ideig ott volt?


2021. jan. 28. 22:42
 1/6 A kérdező kommentje:
Kérlek ne támadjatok, tényleg minden kis apróságért el szoktam vinni orvoshoz, most sincs semmi akadálya annak, hogy elvigyem, nem itt várom az orvosi életmentést, csak nem szeretnék minden kis hülyeségért feleslegesen orvoshoz menni (másfél hónapja hetente járunk, mindig van valami). Utoljára múlt hét elején voltunk, de akkor még nem vettük észre a duzzanatot.
2021. jan. 28. 22:43
 2/6 anonim ***** válasza:
65%
Három napja is ezt kérdezted
2021. jan. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tessék? Én nem kérdeztem ilyesmit.
2021. jan. 28. 23:12
 4/6 A kérdező kommentje:
Igazából csak annyi a kérdésem, hogy másnak is volt e már, hogy később jött ki a pukli, és egy hétnél is tovább tartott amíg elmúlt? Vagy ez nem normális és inkább még a hétvége előtt menjünk el vele orvoshoz?
2021. jan. 28. 23:29
 5/6 anonim ***** válasza:
78%

Egy telefon a dokinak és előrébb leszel.

Egyébként az oltás is "szuri".

Max más helyen adják be.

2021. jan. 29. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ugyanoda kapta a mostani antbiotikumos szurit, mint máskor az oltást, ezért is nem ijedtem meg az elején, mert ez már többször előfordult, csak most nem akar elmúlni.
2021. jan. 29. 06:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!