Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem eszik reggel a kutyám?

Miért nem eszik reggel a kutyám?

Figyelt kérdés
Napi 3x szoktam neki enni adni, 12 hetes törpe tacskó. Napközben szokott kapni jutalom falatot amikor tanítom. Eddig evett rendesen mind a 3 alkalommal. Jelezni is szokta reggel ha éhes de pár napja ez sincs meg. Kevesebb kaját adok neki de még annak is a felét eszi csak meg reggel. Az esti adagot meg eszi, tegnap már nem adtam neki “ebédet” de nem is jelezte hogy éhes lenne. Happy dog csirke mentes bárány rizses baby tápot kap reggel és este délben pedig select gold konzervet(ezt bármikor meg tudná enni).
2021. jan. 29. 09:39
 1/3 anonim ***** válasza:
27%
Mert nem éhes.
2021. jan. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
29%
Nem tudom, de miért itt kérdezed? Elvesztetted a háziorvos telefonszámát?
2021. jan. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg nem éhes. Kialakul majd egy etetési rutin. Nálam igazából 2x esznek a kutyáim. Reggel kisebb adagot, van hogy meg se eszik egyből, hanem délelőtt elcsipegetik. Este a napi séta után kapnak egy jó adag vacsorát. Nap közben jutalom falat, egy kifli, vagy ilyesmi rágcsát szoktak csak kapni.

Ha viszont tartósan egyáltalán nem eszik, vagy csak alig, érdemes orvoshoz is menni.

2021. jan. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!