Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen jogi lépéseket lehet...

Milyen jogi lépéseket lehet tenni olyan kutyás szomszéd ellen akinek a kutyája ordít visit ugat nagyon hangosan minden éjszaka 4-5 órán át?

Figyelt kérdés

Van egy ismerösöm akit megőrjít a szomszédjának kutyája, már azon gondolkozik hogy kimérgezi vagy kínai sokkolóval agyon rázza, segítséget kért tőlem hogy van e más megoldás.

Szóval itt érdeklődnék.



2021. jan. 29. 09:53
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
64%

Probalt beszelni a gazdaval?

Miert ugat a kutya ennyi ideig? Marmint 4-5 oran keresztül szerintem lehetetlen. Mit ugat?

Btw nem a kutya a sz.r azert mert nincs megnevelve.

2021. jan. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
78%
Igen, feljelented csendháborításért. Miért, mire gondoltál? :DDD Egyébként pedig szerintem nagyon nem oké ott valami, ha minden éjjel ez megy. De úgy van, még a kutyát mérgezzétek meg... Panel vagy családi ház?
2021. jan. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Az ismerösömnek a problémája, annyit tudok hogy nem beszélt a szomszéddal mert a barátnője családjával laknak és azok nagyon jóba vannak a szomszéddal, és így a lány apja többször leállította ismerösömet hogy ne szóljon a szomszédnak mert nem akar emiatt rossz viszonyt.


Az ismerösöm meg úgy gondolja magánakcióba, szeretné elintézni a kutyát, de úgy hogy ne fájjon a kutyának sem mert állítólag szereti állatokat de már agyára megy hogy egy éjszakát nem tud aludni kutya miatt.


Családi házban élnek

2021. jan. 29. 10:01
 4/22 anonim ***** válasza:
53%
Nálunk a szomszédságba volt ilyen.. ki volt csak kötve a kutya lehet nem is kapott enni vagy inni. Ott maradt mert az előző tulaj az új lakókra hagyta de ők nem akartak kutyát. Nem mertem szólni nekik mert féltem hogy agyonütik.
2021. jan. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem meg ne élősködjön máson és akkor nem lesz ilyen gondja. Nem szerencsétlen kutyát kellene megölni.
2021. jan. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
76%
Tehát képes lenne megmèrgezni a kutyát, de a kis tökèben nincs annyi vèr, hogy szóljon a gazdànak, mert fél az apóstól.... Gratulálok neki, igazi bátor ember. Menjen az apóssal akkor, nem veszekedni kell, hanem normalisan megkèrni, akkor nincs rossz viszony. Lehet megvan kötve èjjelre, vagy be van zàrva. Ezeket meg lehet oldani normàlisan
2021. jan. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
85%

Hát azért az éjszaka közepén én bekopognék, hogy nem lehet aludni. Nem muszáj egyből támadólag fellépni.


Amilyen az adjon isten olyan a fogadj isten.


Ha elhajt akkor jöhet a csendháborítás. Vagy különköltözhet a párjával.

2021. jan. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
65%
Gratulálok, a barátnője családjával lakik és ő rájuk fog szégyen hozni, Ez igen. Szerintem inkább vagy költözzön el vagy pedig tanuljon meg alkalmazkodni.
2021. jan. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Tegnap beszéltem vele és akkor mondta hogy a barátnője fogta le éjszaka 3 órakor mert már kutya órák óta folyamatosan ugatot és be akart csengetni szomszédhoz hogy hallgatassa el az állatot. Már idegeileg teljesen ki van.
2021. jan. 29. 10:15
 10/22 anonim ***** válasza:
58%
szerintem beszelni kell a gondokról. Ugatásgatlo nyakörv esetleg? Csendbaboritas miatt jegyzinek szólni? Undorító aljas ember a barátod.
2021. jan. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!