Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit lehet tenni? Nem akar...

Bsenki32 kérdése:

Mit lehet tenni? Nem akar sétálni a kutyám, lefekszik 10 méter után.

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy 13 éves kutyáról van szó, lehet ez a hibának az epicentruma. Régebben minden egyes nap elvittem sétálni, de az elmúlt egy évben sajnos nem jutott rá tul sok időm. Kertes házban élek, így a kutyának nagy tere van szaladgálni. Amint sétálni akarom vinni, és kimegyünk a ház elé, megyünk 10 métert, és lefekszik, majd megpróbál visszamenni a házhoz. Gondoltam viszem egy picit az ölembe , hátha megnyugszik és lesz kedve sétálni , de nem. A város minden pontján lefekszik és haza akar menni. Mitől lehet ez? Válaszokat előre is köszi!

2021. jan. 29. 12:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
szia! hát szerintem lehet már kicsit megfárad, mivel 13 éves, ez kutyáknál elég idős már . ne erőltesd szegényt, ha nem akar sétálni.
2021. jan. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
Nem lehet, fájdalmai vannak és egyszerűen képtelen pár méternél többet menni? Állatorvosnál mikor jártatok utoljára vele?
2021. jan. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem a nagymamám is ezt csinálná, ha el akarnék vele menni sétálni.
2021. jan. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%
szerintem is vidd el állatorvoshoz minél előbb.
2021. jan. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

2 hete voltunk állatorvosnál. A sétát rég nem erőltetem nála. Nem mondott semmit a doki, h bármi baja lenne. Neki is elmondtam, azt mondta, hogy próbálkozzak.

Akik meg egy sima kérdés alatt így megnyilvánulnak , azoknak üzenem, hogy húzzák le magukat a klotyón!

2021. jan. 29. 12:56
 6/11 anonim ***** válasza:
91%
hát, nyilván oka van hogy miért nem akar sétálni a 13 éves kutyád :/ nem feltétlen kell hogy beteg legyen, csak simán nincs kedve mert már idős.
2021. jan. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
96%

Egy 13 éves kutyának már romlik a hallása, látása.

Elképzelhető, nem érzi biztonságban magát az otthonán kívül.

2021. jan. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
92%
13 eves kutyarol van szo, termeszetes, ha mar nem nagyon megy neki a seta. Sajnos nalunk is igy kezdodott, pont 13 eves volt a vizslam, amikor mar nem nagyon tudtam vele setalni, 2 perc jatektol is rettenetesen elfaradt, majd fel ev mulva el is kellett altatni szegenyt, nagyon rossz allapotban volt mar :((
2021. jan. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ. Legyen szép napotok!
2021. jan. 29. 14:50
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
A kertben tudsz vele foglalkozni? Úgy értem, ott aktív, szaladgál valamennyit? Ha igen, akkor nem a kora miatt nem akar kimenni, más oka lehet.
2021. jan. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!