Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan lehet összeszoktatni...

Hogyan lehet összeszoktatni egy szuka felnőtt kutyát, és egy újonnan hozzám került kölyökkutyát?

Figyelt kérdés

Egy hét múlva el lehet hozni a kölyökkutyust, de nem tudom, hogy hogyan fogja fogadni a felnőtt kutyusunk. Régebben már volt mellette egy öreg szuka kutyusunk, de az elpusztult és azóta nem volt mellette kutya a házban.

Szerintetek mit csináljak?


2008. dec. 2. 17:19
 1/5 A kérdező kommentje:
Az öreg kutyus már jó pár éve, hogy nincs.
2008. dec. 2. 17:21
 2/5 anonim ***** válasza:

Kan vagy Szuka kutyus lesz? Szerintem jól fogja viselni de nem szabad többet babusgatni a kölyök kutyát mint a felnöttet (persze addig lehet mig nem irigy a szuka)Egyszerre simizd mind a kettöt. Amugy ha már találkozott vagy lakott kutyával akkor szerintem nem lehet gond.

Majd ird meg hogy hogyan fogadták egymást.Amugy meg a kutyák falkában érzik magukat jól.

2008. dec. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ha a kutyád megfelelően van szocializálódva,akkor semmi gond nem lesz.a lényeg,hogy ne kivételezzetek a kicsivel.
2008. dec. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kan lesz a kiskutya és nem fogok okot adni féltékenységre az biztos, régen az öreg kutyussal rivalizáltak néha mivel az is szuka volt, de remélem nem lesz semmi gond.

Köszi a válaszokat.

2008. dec. 2. 21:58
 5/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok nagyon jól fogadták egymást nem volt semmi gond a nagy kutyus játszani szeretne vele csak nem tud óvatos lenni mert nem tudja hogy hogyan kell egy kölyökkutyával bánni de majd megtanulja.:)A kicsi először félt tőle de most már incselkedik vele:)
2008. dec. 16. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!