Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez működik? Két ismerős mióta...

Ez működik? Két ismerős mióta a kutyáiknak béres cseppet adagol az ételeikbe (egyik táp, másik BARF) nem hullik (annyira) bent a házban a szőrük. Lehet, hogy így van, hogy a kutyáknak kifejlesztett béres cseppeknek ilyen hatásuk is van? Én nem tudom.

Figyelt kérdés

2021. jan. 30. 11:35
 1/2 anonim ***** válasza:
30%

Van, akinek használ, van, akinek nem.

BÉRES MINERA CSEPP KUTYA 30 ML



Hatóanyagok: 0,27 mg bór, 0,067 mg molibdén, 0,0033 mg vanádium, 0,023 mg króm, 0,27 mg réz, 2,00 mg vas, 0,017 mg jód, 0,67 mg mangán, 16,7 mg magnézium, 0,017 mg szelén, 1,67 mg cink.


Segédanyagok: almasav, glicin, borkősav, borostyánkősav, mannit, tisztított víz.


A készítmény nyomelemeket és ásványi anyagokat tartalmaz, alkalmazható megelőzés, vagy a gyógyszeres kezelés kiegészítése céljából. Alkalmazható anyagcserezavarok, étvágytalanság, gyengeség esetén, az ellenállóképesség javítására, nyomelemek pótlására, kondícióerősítésre, fertőző betegségek esetén az immunrendszer erősítésére, a gyorsabb felépülés céljából. Műtéti előkészítésre, illetve a műtét utáni felépülés időszakában, daganatos megbetegedésekben a gyógyszeres terápia kiegészítésére, fakó szőrzet, szőrhullás esetén a szőrzet minőségének javítására, a bőr és a nyálkahártya védelmére, a bőr regenerálására vedléskor. Kiállításra való felkészítés idején, vemhesség, szoptatás alkalmával, valamint minden kórképnél a gyógyszeres kezelés kiegészítésére és az előírt adagban a fenti kórképek megelőzésére.

2021. jan. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Somogyi Ági ***** válasza:

A kiegészítők mind megosztóak, kutya függő mi működik mi nem.


Mint az embereknél is, nekem a Femibion vitaminja jött be (épp várandós vagyok), a barátnőmnek csak az Elevit, a többitől rosszul volt.


A Béres minera kutyáknak és macsekoknak is van, lényegében úgy működik, mint az embereknél az emberi.


Ami célzottan a szőr bőr hullására használható az a sörélesztő (B vitamin komplex tulajdonképpen), a minőséget a lazac és kokuszolaj javítja (Omega 3 és 6 tartalom miatt)

Utóbbiból fontos, hogy hidegen sajtolt legyen.


Vedlesi időszakban csodaszer nem létezik, minden csak enyhit, akkor a sűrűbb fesules/trimmelés segít inkább.

2021. febr. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!