Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudnátok nekem olyan megbízhat...

Tudnátok nekem olyan megbízható tenyésztőt ajánlani aki foglalkozik mudi kutyákkal?

Figyelt kérdés
Bármilyen országából elfogadok javaslatokat és köszönöm előre a válaszokat :)

2021. jan. 30. 18:36
 1/6 anonim válasza:
63%
Szürkevillám mudi kennel
2021. jan. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Koszonom :)
2021. jan. 30. 19:54
 3/6 anonim ***** válasza:
63%

Szia, itt találsz majd kenneleket. Fajtagondozó szervezetek. Ezek között biztos nincs szapi :)

[link]

[link]

2021. jan. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen :)
2021. jan. 31. 01:56
 5/6 anonim ***** válasza:
66%

Attól is függ, mire akarod. A mudinàl nem vàlt szèt a munka ès a show vonal èlesen, de vannak kennelek, akik inkàbb a kinèzetre mennek, csalàdi kutyàkat tenyèsztenek, ès vannak, akik megmaradtak az igazi munka- mudi vonalon.


Sportra/munkàra az alàbbi kennelek a legjobbak:

Nyírsègfia

Kiràlytelki

Köves-bèrci Betyàr

Sporty Heroes

Bariguard


Ezekkel nem foghatsz mellè, ha jó idegrendszerü, erös munkakèszsègü, igencsak energikus kiskutyàt akarsz. Lehet, hogy nem fogod elhozni a kiàllítàsokról az összes BOB-ot, de sportban nem okoznak majd csalódàst.


Ha inkàbb kedvencnek, akkor a kevèsbè “kemènyvonalas” kennelek, amelyek idegrendszerileg nem olyan stabilak, de biztos, hogy az összes kiàllítàsonneredmènyesek lesznek:

- mecseki bundàs

- mcpotters creek

- pörgelóci

- baràtpataki

- sàrfehèr


Csak a legnagyobbakat, legismertebbeket írtam. Sok màs kennel is van. :)

2021. jan. 31. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen ezt a kifejtett választ mindenképpen atnezem őket :)
2021. jan. 31. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!