Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen feladatokkal fárasztod...

Milyen feladatokkal fárasztod le a kutyádat agyilag?

Figyelt kérdés
Nyáron, ősszel sokkal többet kirándultunk, mint most. A kutya is utálja az esőt, szelet, hideget és én se vagyok oda érte, így csak a minimális séta van, az is 4-5 km. Kinti-benti, de mostanában csak pisilni, kakilni megy ki, ha süt a nap, kiül az ajtó elé, de ennyi. Olyan feladatokra lennék kíváncsi, amit akár bent is lehet gyakorolni. Keresős feladat, az eddig tanultak gyakorlása, házilag eszkábált akadálypálya. Még írnátok hasonlókat?

#kutya #trükk #feladat #Szellemi farasztas
2021. jan. 31. 04:17
 1/8 anonim ***** válasza:
23%
Ő fáraazt le engem.
2021. jan. 31. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
Új trükkök tanulása, ételmegtagadásos feladatok (amikor jutit teszel a fejére/mancsára, de csak akkor veheti el, ha azt mondod).
2021. jan. 31. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
En vettem neki esokabatot,telikabatot. Azota gond nelkul jon esoben is. O se akart kimenni a lakasbol mar osszel.
2021. jan. 31. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
6%
Miert farasztanam le a kutyamat? :) En szeretem a kutyam. Azt csinal amit csak akar ... nem farasztjuk egymast, jol elvagyunk magunkban :)
2021. jan. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%
Mi most vargánya keresést tanulunk :) nyárra remélem segít majd a gyűjtésben.
2021. febr. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5%
Agyilag????heeh kutyát agyilag🤣🤣
2021. febr. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
51%
Közgazdaságtant kell tanulnia 4-től 8-ig.
2021. febr. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szobába elrejtek falatokat, és mondom neki, hogy "keresd". Parancsolgatok neki mindenfélét jutifaliért. Ha ez sem elég berakom neki a barátok köztöt vagy a való világot, mónika showt
2021. febr. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!