Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Puli szobakutyának kertbe...

Puli szobakutyának kertbe kijárással?

Figyelt kérdés

Juhászkutyának mennyire felel meg?

Séta az alap.



#Nyugi van #Csak kérdezek
2021. jan. 31. 11:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem oké, legalábbis egyszer láttam egy puli tenyésztő hölggyel interjút és azt mondta, hogy a fajta túlélése érdekében ebbe az irányba viszi a kutyáit és hogy ez a pulitól amúgy sem áll távol, ahogy a border colliektól sem...
2021. jan. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mi az hogy a túlélése érdekében?Kifejtenéd?
2021. jan. 31. 11:13
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Ha nyirva van a puli, es a mozgasigenyet is ki tudod elegiteni, akkor megfelel neki.
2021. jan. 31. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%
Godnolom mivel az emberek többsége lakásban él és csupán társat keres, ezért nem felelne neg nekik egy ridegtartást igénylő munkakutya, így szépen lassan kihalna a fajta. Terelőkutyára manapság már nem igazán van szükség, kevés ember rendelkezk birkanyájjal. Aki mégis terelőkutyát keres előbb dönt a sinka vagy mudi mellett, mert a szőrük sokkal könnyebben kezelhető, mint a pulié.
2021. jan. 31. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Így van, ahogy #4. írja
2021. jan. 31. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
95%
Huh nekünk van pulink de iszonyat ugatós. Nem lehet házban tartani mert ha hallja hogy jön valaki rohan az ajtóhoz leránt minden magával és veszettül ugat hajnalban is. Amióta kinti lett imád kint lenni. Rohangál az udvarban még akkor is ha visszaérünk a futásból
2021. jan. 31. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
25%
Szőrzete miatt büdös, tapasztaltam. Szaglásukat vesztett emberek persze elviselhetik.
2021. jan. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
85%
Utolsó, nem tudom hogy vagy vele, de egy kutyát élete során azért fürdetni is kell, nem csak etetni itatni :) Sok pulim volt már, de egyik sem volt "büdös"
2021. jan. 31. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem simán tarthatod így. Az egyik szomszédom így két pulit tartott, szabad bejárással a házba, éjszaka is benn aludtak. Az viszont igaz, hogy nagyon aktívak, az utcánkban ők az "előugatók", a német juhászom "tőlük informálódik", érdemes-e előre menni ugatni, vagy aludjon tovább:)

A másik ismerősöm egy gyönyörű, zsinóros pulit tart lakótelepi lakásban, és vele sincs semmi gond. (Azt nem tudom, hogy ő a lakásban ugat-e, és mennyit), de többször találkoztunk séta közben, kifejezetten nyugodt kutyus volt.

2021. jan. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha megadod naki azt a mozgást amit igényel persze!

De legyen minden nap séta,játszás programok!

2021. jan. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!