Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Idős sántikáló kutyámnak...

Idős sántikáló kutyámnak segíthet-e a zöldkagylós Glyco-Flex 600 tabletta?

Figyelt kérdés

2021. jan. 31. 12:43
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Nem tudom, segít-e, de ártani biztos nem árt. Az én kutyám (német juhász) 4 hónapos volt, amikor egy séta alkalmával összerogyott. Rohantam vele az állatorvoshoz, és Ő ajánlotta a zöldkagylót, meg átállította a kölyöktápot juniorra. Azóta fél évenként kap egy kúra zöldkagyló-kivonatot,azóta nem volt probléma. Most lesz 7 éves, diszpláziára szűrt, mentes.
2021. jan. 31. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
Valamit biztosan segít. De, ha már komoly a porckopás, gyógyszer kell.
2021. jan. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
69%

[link]


Jó a zöldkagyló, segíthet. A fenti linken találsz még ízületvédő termékeket. Nem azért linkeltem azt, hogy pont onnan rendelje, hanem ott fel vannak sorolva, el tudod olvasni részletesebben mindegyiket.

2021. jan. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
88%

Én a 13 éves kutyusomnak Nutradylt kezdtem adni amint észrevettem hogy nehezebben mozog. Gyönyörűen rendbehozta méghozzá rövid idő alatt!

Azóta próbáltuk a C-11 komplexet és most Noroflexet fog kapni ebben cápaporc is van. Szerintem érdemes időnként váltogatni, mert mindegyik összetétele más.


Az általad írtat is néztem, rengeteg ízületerősítőt összehasonlítottam már, azt azért vetettem el mert a fentiekben amiket írtam többféle hatóanyag van és egymást erősítik. (Nutradylban pl. ott a zöldkagyló kivonat a sok más mellett. Glyco-Flexben meg csak a kagylókivonat.)

2021. jan. 31. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
75%
Leginkább ortopéd orvossal segíts neki.
2021. jan. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!