Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pitbull fülének megcsinálása?...

Pitbull fülének megcsinálása? Hogyan?

Figyelt kérdés

Szóval szeretném ha nem lenne kajla a füle, de a felvágatás helyett inkább ezt a hátraragasztós módszert választanám. Sokan otthon ragasztják és cserélik.

De pontosan hogyan kell csinálni?

Itt egy kép mire gondolok, az én kutyám is hasonló színre, formára, korra.


[link]



2021. jan. 31. 15:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%
Mi lenne ha inkább úgy szeretnéd őt, ahogy van...?
2021. jan. 31. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
71%
Csonkítani már nem lehet, normális orvos nem vállalja, ezt semmiképp se választod remélem. Ez a leragasztás meg szerintem baromság. Minek ilyenekkel piszkálni szegényt. Elsővel egyet értek, ő így szép, így kell szeretni.
2021. jan. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%
Minden kutya a maga módján szép. Magad, meg a divat miatt ne változtasd meg. Ő téged úgy szeret, ahogy vagy, viszonozd már ezt neki...
2021. jan. 31. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Semmi baja nem lesz ettől, csak szebb lesz, nem fáj neki. Nem szeretem így kevésbé, de azért a szép és szebb között még a hülye is látja a különbséget. A fa is szebb lesz ha megmetszed az elszáradt ágaitól, de gondolom nektek az is csonkításnak számít:'D

Gondolom a gyereked haját se vágatod le, hiszen úgy természetes ahogy nő, miért nem úgy szereted ahogy van?

2021. jan. 31. 16:35
 5/13 anonim ***** válasza:
80%
Akkor vágasd előbb le a te füledet és meglátod fáj-e!
2021. jan. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
93%

Egyébként hozzátenném, tényleg nem lesz a ragasztástól baja a kutyának (a vágással ellentétben, amit én kifejezetten ellenzek), de ettől függetlenül még nem folyamodnék hozzá, hogy "szebb" legyen a kutyám. A tenyésztő vághatja, kupírozhatja, ragaszthatja, de ő tudja mit csinál, és a standartért teszi, a kiállításokra. És még ezzel sem értek egyet teljes szívvel. Na de most te neked ehhez gondolom semmi közöd, átlag kutyád van.

Ha jól álló fűlű kutyát akarsz, vegyél tenyésztőtől.

2021. jan. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
78%
Azért a fül meg a haj közt van egy kis különbség de ha neked nincs akkor vágd le a cimpád és meglátod milyen :D
2021. jan. 31. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
94%

2es vagyok, hát nem tudom, nekem is pont ilyen kutyám van, és füle farka megvan. Így látom szépnek. Vannak olyan kutyák, amelyikeknek alapból hegyes a füle, az meg úgy szép.

Mellesleg a fa metszésnek, és a hajvágásnak oka van, és fájdalom mentes, nem valami hóbort, ami kellemetlenséget vagy fájdalmat okoz. De pl a gyerekem fülét nem kötném össze, így a kutyámét se. Azért van különbség szerintem. És ha valami nem úgy sül el, és rossz vége lesz? Hagyd békén szegényt, és fogadd el, így is gyönyörű állat.

2021. jan. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 GretaThunberg válasza:
72%
Te jó ég xD
2021. jan. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
89%
C. a tulajdonos.
2021. jan. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!