Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért csinálja ezt az álmában?

Miért csinálja ezt az álmában?

Figyelt kérdés

9 éves lesz pár hét múlva a kutyám, és sokszor álmában cuppog a szájával, kb mintha szopná az anyja emlőjét. Még más kutyától nem láttam ilyet.


Ez normális, gyakori? Lehet köze valami kiskori élményhez? (8 hetesen került hozzánk, ki akarták dobni az anyja gazdái mert nagyon kis csúnya, esetlen volt de inkább mondtuk, hogy agyják nekünk és nagyon alja helyről való, nem is lehetett az anyjával csak néha odarakták enni.)


2021. febr. 1. 01:26
 1/9 anonim ***** válasza:
11%
igen
2021. febr. 1. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
8%
Esetleg meleg palackos vizet tegyél hozzá
2021. febr. 1. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
14%
Még működnek a szopireflexek, én láttam már ilyet kutyánál és macskánál is.
2021. febr. 1. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
#3 hát 9 éves, lassan már öreglány. Nem hinném hogy ez ugyanolyan mitnha kölyök lenne.
2021. febr. 1. 02:52
 5/9 anonim ***** válasza:
58%

Jaj, bocs, 9 hetest olvastam :D

Ilyet még én sem láttam.

Talán az zavart össze hogy 8 hetes kora óta van nálatok, azt hittem hogy még csak most került oda.

2021. febr. 1. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
58%

Írtad hogy rossz helyről van és nem bántak vele jól. Talán ezért. Embereknél is sokszor olyan dolgot hoz elő a pszichoterápia amire nem is emlékszik az ember, de mégis ott volt benne mélyen és amiatt jöttek ki lelki problémái.

Az állatok sem olyan egyszerűek mint amilyennek sokan próbálják őket beállítani, a kutyáknak is rettentően összetett az agyuk felépítése és működése, el tudom képzelni hogy amiket kölyökkorában átélt, azok benne maradtak és visszatérő álmokként jelentkeznek.

2021. febr. 1. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem nincs vele gond. Nekem a fél évesem is csinálja, pedig ebben a korban sem szopiznak már. Nem tudok róla, hogy ártana az egészségnek vagy bármi ilyesmi. Fura, persze, de bajnak nem hinném hogy baj.
2021. febr. 1. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
83%

Ez szerintem nem utal semmi bajra.

Az enyém csámcsog, lehet ugyanazt csinálja mint a tiéd, csak máshogy fogalmaztunk, ő is ilyen csámcsogós-cuppogós hangot hallatt; főleg elalvás előtt csinálja, de olyan jóízűen 😄... Neki nem volt rossz kölyökkora.

Amúgy álmukban tudnak csinálni sok mindent, futni, szaglászni, fülelni, morogni... enyém még vakkantgatni is szokott és mivel velem alszik a szobámban az ágyam mellett ilyenkor a frász tud kitörni úgy megijedek 😀😅

2021. febr. 1. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

#8 ő ks csinál sok mindent, a kedvencem mikor kb gyomorból morog és arra kelek, hogy egy ferrari motor indul lassan mellettem :D

De a cuppogásra azt hittem "különlegesebb" és lehet valami oka, azt tudtam hogy kicsinek reflex miatt de azért ő már elég idős. Nem hittem hogy baj csak hogy furcsa és utalhat valamire, de egyébként meg nagyon vicces hallgatni.

2021. febr. 1. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!