Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A baratom nagyon oda van a...

A baratom nagyon oda van a kutyajaert. Csak szerintem tulzas ? Vagy en lennek bolond?

Figyelt kérdés
Eloszor is szeretnem tisztazni hogy szeretem az allatokat ahogy az o kutyajat is. De szerintem tulzas amit o tesz. A kutyaval egy tanyerbol eszik , vele alszik ...dolgozni viszi magaval. Mikor hetvegente ott alszom nala meg akkor is a kutyat felhozza a szobaba ami nem is baj de jelenleg nagyon sok szort veszit es sokszor napig erzem a torkomban es rengeteget kohogok amit mondtam neki is de szerinte csak bekepzelem. Mondtam neki inkabb aludjunk az en lakasomban de a kutya nellul nem akar jonni. Nekem pedig van egy lakotarsam aki nem szereti a kutyat a hazban szoval tiszeteletben kell tartatanom a lakotarsam kereset. En tenyleg nem tudom velem lenne baj es csak szerintem tulzas hogy valaki ennyire oda legyen a kutyajaert es semmit de tenyleg SEMMIT nem tud csinalni a kutyaja nelkul. Nem tudom mi tevo legyek szeretem ot de tenyleg mar sokszor ugy vagyok vele h inkabb nem is akarok talalkozni vagy barmit is tenni vele mert minden figyelme csak a kutyan van. Valaki valami tanacs??

2021. febr. 1. 10:44
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
90%

"A kutyaval egy tanyerbol eszik"

Nekem ettől felfordul a gyomrom, de vannak ilyenek. A barátod aligha fog megváltozni. Ha ezek a szokásai nem elfogadhatók számodra, ne barátkozz vele!

2021. febr. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
71%

Ha egyikőtök sem tud alkalmazkodni, és ennyire mások a kutyával kapcsolatos elképzeléseitek, akkor ennek a kapcsolatnak semmi értelme. Neki ez a természetes, neked meg a szöges ellentéte. Nem illetek össze.

Én is a kutyámmal alszom, és dolgozni is hoznám, ha engednék a cégnél, ha otthonról dolgozom, ott alszik a lábamnál vagy az ölemben, a kajám mondjuk tabu, de én anyukám után sem voltam soha hajlandó ugyanabból a pohárból inni, ez nálam kutyától független dolog.

2021. febr. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:

Akkor most szakitsak vele a kutya miatt?

Annak se sok ertelme

2021. febr. 1. 10:56
 4/31 anonim ***** válasza:
83%
Ne zavard a boldog kettöst! Nincs neked ott hely. (Keress magadnak normális barátot!)
2021. febr. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
82%
Nem teljesen így fogalmaztam volna meg, ahogy a #4-es, de alapvetően ez a helyzet.
2021. febr. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
94%
Nálam nagyobb állatbarátot nehéz elképzelni, de ez az egy tálból evés marhára bizarr és egészségtelen dolog. Az egy dolog, hogy őt a szőr nem zavarja, bár azért azt is elfogadhatná, hogy igen, van akit ez köhögtet rendesen, esetleg allergiás rá, de ez az egy tálból evés mindent visz.
2021. febr. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
16%
Szakits vele. Es keress hasonlo rideg tisztasagmanias embert kutya nelkul. Lakasban altalsban egyutt alszanak a kutyaval. Videkiek kozt keresgelj. Naluk kerti disz a kutya....
2021. febr. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Nem vagyok rideg es en is szeretem az allatokat! Csak ez picit tulzas szerintem
2021. febr. 1. 11:10
 9/31 anonim ***** válasza:
89%
Utolsó élő példája a szalmabábérvelésnek. Azért, mert valaki nem akar egy tálból enni a kutyával meg állandóan köhögni a szőrtől akkor már biztos csak kerti dísznek akarja tartani azt az állatot, és biztos egy rideg, tisztaságmániás ember lehet csak. Az ilyenek égetik le a normális, ésszel élő állatszerető embereket.
2021. febr. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
90%

Egyszerű a történet.

Leírtak alapján, szerinted ki fontosabb neki? Te, vagy a kutya? - na látod!


Ezek után döntsd el, ér e annyit a barátod, hogy a kutyát eléd helyezi és Te csak második lehetsz.

Privát véleményem szerint, nem szeret eléggé, viszont Te túlságosan is.

2021. febr. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!