Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik tápot ajánlanátok...

Bonivén kérdése:

Melyik tápot ajánlanátok kölyök kutyának?

Figyelt kérdés

Mik a tapasztalatok?

Melyik a legjobb táp számukra?

Ès a Royal Canin fajta tápjai megérik avagy sem?



2021. febr. 3. 00:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt igazából nektek kell kitapasztalni majd, mert lehet, hogy adsz neki egy nagyon jó minőségű tápot, viszont lehet, hogy a kutyus azt pont elutasítja majd🤷‍♀️. De én Brit Care Puppy Lazac & Burgonya tápot adok a kiskutyámnak, ez gabonamentes. Eddig bevált. Nagyon jó minőségű, de ez sem mindenkinek válik be; mint ahogy a Royal Canin tápok sem mindenkinek.
2021. febr. 3. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%

A Royal nem éri meg, legalábbis valószínűleg, ugyanis azt a legtöbb tápjuknál pontosan nem is tudni, hogy mi van benne, nem vállalják fel részletesen a százalékokat.


Ha nincs felső kereted, akkor az Acna vagy akár az Orijen nagyon jó választás...

Az eredeti oldalon nézz rájuk, illetve ha hivatalos oldalról rendeled, ha éppen van elég mennyiség, ha szokott lenni olyan akció, hogyha több zsákkal veszel egyszerre, akkor nagyon sokat lehet spórolni (az eredeti árhoz képest).

2021. febr. 3. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát azok az árkategóriák már nagyon húzósak( Acana és orijenrol en is sok jot hallottam) De ha van jo minosegu tap a Royal Caninok árában azt szivesen meghallgatnam. Azert èrdekelt eleve a Royal Canin fajtatáp is mert (hallottam már róla jót is rosszat is)az ára pont megfelelne nekem.
2021. febr. 3. 18:37
 4/7 A kérdező kommentje:
Esetleg Brit Care? Josera? Happy Dog? Julius k9??
2021. febr. 3. 18:42
 5/7 anonim ***** válasza:
43%
Ebben az árkategóriában talán a Brit Care ami szvsz jó...
2021. febr. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
40%

Én most rendeltem . Nagyon nagy reményeket fűzök hozzá.

My lux paw beef .


Nézz utána neten :)

2021. febr. 5. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
33%
Nagyon egyszerű. A tápanyag - ár arányt kell nézni. Néha az olcsóbb jobb.
2021. febr. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!