Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen ételt, tápot adtok a...

Milyen ételt, tápot adtok a kutyának, cicának? Ugyanaz mindig vagy változatosan?

Figyelt kérdés

1 macska és 1 kutyám van.

A kutyus válogat, nagyon. Táp se mindegy milyen, mivel kis termetű csak a kisebbet szereti, konzerv se mindegy milyen és azt se mindig eszi, kenyeret is mikor hogy, nyers húst azt enné de attól még tartok ha csak azt kapna nem e lenne rossz neki meg nem tudok mindig nyers húst venni. Persze ha talál valahol egy kakit vagy nem is tudom honnan elő bányászott d.glott egeret azt alig akarja "kiköpni". Egyébként eszik csak néha néha aggódok hogy nem eleget :D


A macskával könnyebb mert mindenféle neki való kaja jöhet, konzervek, pastetumok, cica táp is talán néha, husi és ennyi.


Ti figyeltek a változatosságra?



#kutya #cica #Mikor mit
2021. febr. 3. 06:22
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
BARF vagy PREY etetésnek olvass utána. Az én kutyám is válogatós, a tápot magában nem eszi meg, a belekevert konzervet szoktuk váltogatni. Tehát a táp adja meg a tápértéket, a konzerv meg az ízt. 1 kanállal kap a tápjára. Kenyeret és ilyen házi kosztot konkrétan nem kap. Nem túl fűszeres ételből csontot, néha kis sajtot vagy parizert szoktam csak adni. Főzni is szoktunk neki rizses húst fűszer nélkül, hogy ne legyen olyan egyhangú az étkezése.
2021. febr. 3. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%

#1 vagyok, Bosch tápot eszik most, halas krumplis ízesítéssel ha jól emlékszem. Csirkéset sosem veszek, a halasat többnyire imádják a kutyák.


Konzervből vagy Gran Carno, vagy sima bolti konzerv.

2021. febr. 3. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanaz a márka, különböző ízek, alapvetően tápot kapnak, néha főzök nekik husit.


A válogatás nagy részben szoktatás kérdése, többször voltam ideiglenes befogadó, menhelyről is jött hozzám kutya, akinél előtte láttam, hogy egy napon keresztül eszegeti a kajáját, sokszor meg is hagyja. Nálam egy hét után leszokott erről, mert ha kaja marad egy tálban a többi kutyám megeszi(illetve megenné, de el szoktam venni). Ilyenkor fél nap, 5-6 óra után újból felkínálom a lehetőséget, hogy egyen. Elég gyorsan rájönnek, hogy rögtön meg kell enni mindent, bár nyílván a többi kutya példamutatása sem elhanyagolható.

2021. febr. 3. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
59%
Én kutyám Barfozik, a prémium tápokat (orijen,acana) nem ette így átváltottunk erre. Nem bántam meg sokkal egészségesebb azóta
2021. febr. 3. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
57%

Mi Josidog-ot adunk a kutyáknak,4 kölyök van. Ez a Josera tápnak a kölyök változata :)

Szeretik, mindig megeszik :)

2021. febr. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!