Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ki venne törzskönyv nélküli...

Ki venne törzskönyv nélküli kutyát 180 ezer forintért?

Figyelt kérdés

[link]


Nem vagyok benne a bichon árakban, de szerintem alsó hangon hobbyra lehet már törzskönyvezett kutyát kapni 180 ezer forintért. Tehát miért lenne jó bárkinek is ha törzskönyv nélkül megvásárolná ennyi pénzért?


(Mielőtt belém kötne bárki hogy akkor mit keresek itt, ismerősöm küldte át)



2021. febr. 4. 15:23
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
93%
Nyilván a hülyék vennének. Max lealkudják valamelyest, és elhitetik magukkal, hogy de jó üzletet csináltak.
2021. febr. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
92%

Nem tudom, de sajnos sokan megszívják.

Van egy miskolci tacskó tenyészet, ott 350 000ért veszik a tk nélküli tacsikat :( aztán sorra derül ki róluk, hogy betegek

2021. febr. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
97%
A hozza nem ertők, mert a gyerek szulinapja kell a cuki kiskutya. Na kb. azok, akik ilyen alacsony ertelmi szinvonalon mozognak. Aztan ha felno a kutya es mar nem olyan cuki, ugyanigy felteszik jofogasra, mint egy hasznalt ruhat... Érthetetlen, a fb is ilyenekkel van tele sajnos.
2021. febr. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
90%
Törzskönyv nélkül én inkább mentek, fajtamentés, menhely.
2021. febr. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
90%
A buták. :D És meg is veszik.
2021. febr. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

És itt is :(

[link]


Ezeket miért engedélyezik? Szerintetek az a megoldás működhetne mint (talán) Csehországban, hogy törzskönyv nélküli kutyát nem tudnak pénzért eladni?

2021. febr. 4. 15:47
 7/21 anonim ***** válasza:
96%
Ha nem ellenőrzik, akkor hiába tiltják a pénzért árusítást. Most is az van, hogy meghirdeti, de nem nyilvánosan meg pénzt kér az érdeklődőktől.
2021. febr. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
91%
Magyarországon olyan pocsék az állattartási kultúra, hogy messze vagyunk ilyen szabályozásoktól. Ahol a láncra vert, csontsovány kutya kimentésének ügyében a rendőrök is csak rángatják a vállukat, sajnos ilyen nem lesz szerintem, hogy ezzel törődjenek... Ennél a kormánynál legalábbis biztosan nem.
2021. febr. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
42%
Én pl. még törzskönyvvel se.
2021. febr. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
91%
Mentett kutyusom van. Szaporítónak egy forintot sem fizetnèk, nem hogy 180 ezret.
2021. febr. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!