Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek, hagyjam vagy mondjam?

Mit tegyek, hagyjam vagy mondjam?

Figyelt kérdés
Ez egy elég fura sztori... Akkor kezdődött, amikor egyszer sétaltattuk a kutyám és szembejött egy ugyanolyan fajta kutyával egy férfi... Nemrég eljött hozzánk (suliban voltam) és azt mondták a szüleim, hogy tenyészteni akarják. Én viszont nem szeretném. Szerintetek hagyjam vagy mondjam el... És ha inkább mondjam el, akkor hogy... (bocsi,de nem engedi kiírni a kérdőjelet.)

2021. febr. 4. 17:10
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
93%
Az nem tenyésztő, hanem szaporító! Eszetekbe se jusson odaadni a kutyát szaporításra!
2021. febr. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Ezzel én is tisztában vagyok, de nem tudom mit mondjak...
2021. febr. 4. 17:16
 3/22 anonim ***** válasza:
96%
Pontosan ezt. Nem egyeztek bele a szaporításba. Nyilván pénzt fog ajánlani, de semmi esetre se menjetek bele. Sőt, ivartalanítsátok a kutyát.
2021. febr. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Mert a szüleim már megmondták hogy mikor jön meg ilyenek...

:(

2021. febr. 4. 17:29
 5/22 anonim ***** válasza:
96%

Hím vagy nőstény a kutyátok?


(De a választól függetlenül mutasd meg a szüleidnek a szaporítók veszélyeit, hogyan húznak hasznot, milyen hátránya származik a kutyáknak. Ha ennek ellenére is belemennek, akkor ők is csak a pénzt látják a sztoriban.)

2021. febr. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Hím
2021. febr. 4. 17:33
 7/22 anonim ***** válasza:
97%

Azt, hogy nem akarod. Mondd meg nyugodtan, rengeteg erv van mellette.

Nem tudhatod milyen rejtett, atorokitheto betegsegei vannak a kutyaknak, egyaltalan nem biztos hogy egeszseges kicsik lesznek. A szuka az ellesbe ritkan bele is halhat, vagy csaszarozni kell. Nem tudom melyik ivaru a tied, a menhelyek meg mindig tele vannak kutyaval, sokszor fajtajelleguekkel, ami az ilyesfele atgondolatlan paroztatasbol szarmazik. Ivartalanitsd inkabb, sok betegseg es viselkedesi problema megelozheto vele.

2021. febr. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
90%
ha a tiétek a szuka akkot mutasd meg az áprilistól életbelépő új rendeletet, miszerint a kutyákat még elajándékozni is csak egy bizonyos azonosító birtokában lehet majd. Hátha az elég elrettentő.
2021. febr. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
97%
Hany eves vagy? Van sajat kereseted? En elvinnem meg most ivartalanitani a kutyat, ha rajtam mulna, igy meg veletlenul se lesz eselyuk ekkora baromsagra.
2021. febr. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha elég idős vagy, vidd el ivartalanításra a kutyádat, aztán mehet máshoz próbálkozni az ürge.
2021. febr. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!