Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van olyan (magyar) oldalt...

Van olyan (magyar) oldalt ahol le lehet tölteni (könyvben esetleg) vagy esetleg csak megnézni, hogy a kutyáinkat hogyan tudjuk idomítani vagy tanítani bizonyos dolgokra? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Most született kiskutyánk és az édesapám nem igazán szeretné megtartani, de ha esetleg be tudnám neki bizonyítani, hogy megtudnám tanítani bizonyos dolgokra akkor megtarthatnánk. De ehhez nekem kellene némi segítség. Pl. hogyan szoktassam arra, hogy ne a füvön végezze el a dolgát; leüljön, feküdjön; vagy hogy ne rágja meg például a papucsot vagy akár mást...stb. stb.

Előre is nagyon szépen köszönöm a válaszokat!

15/L


2010. aug. 16. 13:14
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


Itt szerintem nagyon sokminden le van írva, az oldal alján ott a "folytatás"...de szerintem ha beírod a gugliba, hogy idomítás, akkor még nagyon sok ilyen oldalt fog kidobni. Sok szerencsét a kutyussal!:)

2010. aug. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

www.scribd.com/doc/8027039/Jan-Fennel-Kutyapszichologia


*****


[link]


És töltsd le a Póráz két végént! [link]


Görgess kicsit lefelé, és ott lesz két évad.



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. aug. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Remélem sikerül megtanítanom őket!:D
2010. aug. 18. 09:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!