Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajtát/fajtákat mondaná...

Milyen fajtát/fajtákat mondanátok rá? Mi lehet benne?

Figyelt kérdés

Augusztusban fogadtuk örökbe kisszerelmünket, aki mostanra már 9-inkább 10 hónapos. (Pontosan nem tudjuk.) Érdekelne, ki mit lát benne.

Térd alá érő magassága van, 10 kg körül ingadozik folyamatosan, csupa izom kutyus. A farkacskája felfele kunkorodik, de nem teljesen a hátáig. A fülei elindulnak felfelé, majd meggondolják magukat, és lecsuklanak (ahogyan a képen is látszik). Nagyon dumás, eleven, viszont könnyű idomítani, és hallgat a szóra. Örző-védő vér van benne, de játékos, szelíd.

Az ivartalanításakor az altató Doktor Úr németjuhász-vizsla keveréket jegyzett fel, de mondta, hogy az utóbbi egy nagyon "merész" tipp volt.


[link]

[link]

[link]



2021. febr. 5. 10:46
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem! Nagyon úgy néz ki, ez a végleges mérete, már csak izmosodik.
2021. febr. 5. 10:47
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Németjuhász az biztos szerintem is, én még valami bull típust látok benne, de ősei között lehet tacskó is.
2021. febr. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
#2 Amúgy! A pofijának a formája, és a (legtöbbször) hátracsapva hordott füle, tényleg hajaz egy bull fajtára. Most, hogy mondod.
2021. febr. 5. 11:08
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Bull típusú talán, de nagyon vegyes mix, már a szülei is keverékek voltak. Nj vizsla mix nem 10kg lenne.
2021. febr. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

#4 Igen, szupermix. Nincs nagyon benne lyan fajta, ami dominál.


A kiállása miatt (amit lehetetlen lefotózni, mert folyton mozog:D) még Dobermann-t is mondtak rá egyszer.

2021. febr. 5. 11:11
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem valamelyk ősénél valami bull típusú is lehetett, meg én jack russelt látok benne a fej alakjából ítélve.
2021. febr. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Jack russell amit én látok, kopó, meg az első képen ahogy ott feküdt valamiért a tacskó is eszembe jutott:)
2021. febr. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Én is látok benne egy kis bull típusú beütést. Mindenesetre, azt muszáj elmondom, hogy nagyon édesen néz ki. :D Az én kutyámnak is hasonló tekintete van, imádnivaló.
2021. febr. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

O egy igazi utcai vagany :) Meghatarozhatatlan fajtaju szerelem-gyerek. Tobbgeneracios tulelo!


Jofejnek nez ki ... biztos csibesz :)

2021. febr. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Nagyon jó olvasgatni őket.

Jack Russel-re is gondoltam már, de ezek szerint többen is látjátok benne.

És a látszat ne csaljon! Nagy csibész:D

Hamár ennyien írtatok, elárulom, hogy a neve Dinka...és igen. Tartja magát hozzá:D

2021. febr. 5. 11:45
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!