Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért hempereg bele a kutyàm...

Miért hempereg bele a kutyàm a másik kutya ürülékébe ??

Figyelt kérdés

#Belehempereg
2021. febr. 5. 23:09
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
Ott érzi jól magát. :D
2021. febr. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
79%
Szerintem, hogy elfedje a szagát.
2021. febr. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem is el akarja fedni a szagát. Ezt ösztönösen csinálják, mert az őseiknek előnyük volt abból, hogy a zsákmány nem érezte a szagukat, vagy legalábbis nem volt olyan erős. Próbálnak minél büdösebb dolgokba belefeküdni, mint mondjuk tyúk ürülék, vagy giliszta tetem, de ha valami más büdöset találnak, akkor az is megfelel nekik.


De ne aggódj nem csak a tiéd az ilyen. Kertes házban lakom kistestű kutyával, szóval kinti-benti (főleg benti). Régen tartottam tyúkokat, és egyik nap kiengedtem a kutyust szaladgálni. Pár perc múlva már ott táncolt az ajtóba, hogy jönne befelé, hát nyitottam neki, és ő boldogan jött. Csak hát valahol tyúkpiszkot talált, és úgy gondolta, hogy neki bele kell hemperegnie. Kegyetlen büdös volt.

2021. febr. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Elfedi a szagat. A vadaszkutyak szeretnek ilyet csinalni altalaban. Egy masztiff vagy roti nem fog neked kakiba hemperegni.
2021. febr. 6. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Amiért a macskasz4rt is megeszik
2021. febr. 6. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Amit a 3as írt,

A mi kutyank egy oszlo macskatetembe is belehempergett egyszer emiatt, de a kutyaszar sem idegen tőle. Leszoktatni nem igazan lehet, inkabb csak figyelni es rogton tiltani, de ha eppen nem figyelsz, rohadt nagy a kísértés. Ot nem hatotta meg az sem, hogy kiallotottam az udvarra es leverettem slaggal (nyaron vol).

2021. febr. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Bischonom van aki 6 eves de nem nagyon tapasztaltam meg ilyet :D


Na igen a macska szart se ertem miert eszik meg :D :D


Koszonom a válaszokat! :)

2021. febr. 6. 09:55

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!