Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most mit csináljak?

Most mit csináljak?

Figyelt kérdés

Pár napja az utcánkban (falun) a közelben lett egy kis kutya (nem tom hogy került oda 1-2-3 hónapos lehet)a fajtáját nem tudom de ez most nem lényeges.Hanem az igen hogy nagyon sokat szökik a gazdája meg engedi.Ma kint voltam az utcán és követett.elsőnek megijedt tőlem és visszaszaladt a kerítése mögé.De aztán látta hogy nem bántom és követni kezdett(egész idő alatt remegett)meg fogtam irtózaatosan büdös volt és kicsit sovány.Adtam neki enni,vizet és visszament a "gazdájához"


Mit csináljak?ilyen állapotban nem lehet tartani kutyát!!!



2021. febr. 6. 18:14
 1/2 anonim válasza:
100%
Tegyél bejelentést valamelyik közeli állatvédő egyesületnek vagy menhelynek.
2021. febr. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Meg a jegyzőnek, elvileg neki kell intézni, gyakorlatilag az állatvédők lehet hamarabb lépnek. Addig én lehet etetném a helyedben,ne száradjon ki.
2021. febr. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!