Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A my Lux paw jó táp? Valaki...

A my Lux paw jó táp? Valaki etet ezzel?

Figyelt kérdés
[link]

2021. febr. 6. 19:17
A kérdező szavazást indított:
Legjobb
Nagyon jó
Elmegy
Nem jó
Rossz
Nagyon rossz
12 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
58%

Én etettem vele, a marhással. Sajnos mindkét kutyám fosott tőle. Bár mondta a forgalmazó várjak kell pár hét mire beáll,de napról napra rosszabb lett mindkét kutya széklete.


2 hétig bírtam eleinte laza,felszedhetetlen kakit, majd a végén már a vízszerű fosás. Egyik kutyámmal orvosnál kötöttünk ki.


Összetevők alapján jó tápnak mondanám,bár a magas fehérje okozhatott mindkét kutyámnál fosást.


bárányosnak barátibb az analitikája.


Ha ki akarod próbálni én inkább azt ajánlanám.

Persze minden kutya más :)

2021. febr. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi:-)
2021. febr. 8. 20:34
 3/7 anonim ***** válasza:
Első, keverted a tápot az előző tápjával? Legalább az első két hétben csak keverten szabad adni, különben jelentkezhet az általad említett fosás.
2021. febr. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

[link]

Én ezt a sensitive változatot adom a kutyámnak, igaz még csak pár hete, de eddig elég jónak tűnik. Mi sütőtökös N&D-ről váltottunk, mert sajnos az több okból nem vált be (dupla adag mellett is fogyott a kutya, híg volt a kaki, pici savat is csinált) én nagy reményeket fűztem a táphoz, mert nagyon jók az összetevők és az ára is nagyon baráti. Először csak 4 kgot rendeltem, az nemsokára elfogy, de most mivel ajándékba jár hozzá immunerősítő így meg is rendeltem gyorsan a 15 kg-ot. Sajnos hosszútávú tapasztalatot csak pár hónap múlva tudok mondani, de eddig bevált és remélem nem kell tovább tápot keresgélnünk. Nekem a gyártó is elég szimpatikus, nem magas a fehérje, de picit magasabb a zsír (az én kutyám elég vékonyka jól jönne egy minimális plusz rá, vagy hogy legalább ne fogyjon tovább, mint az N&D-től).


Ezen kívül viszont azt kell mondanom, hogy a táp összetevői nagyon jók, de minden kutya más. Az N&D-t is halálra dícsérik rengetegen, nálunk pont nem vált be, de ez nem azt jelenti, hogy az egy rossz táp, csak nem az én kutyámnak való, sajnos ezt ki kell kísérletezni.


Ja igen és ahogy fentebb is írták, tápot mindig fokozatosan váltunk, keverjük az előzővel!

2021. febr. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi:D

Egyébként most én is N&D-vel etetek:))

2021. febr. 12. 14:43
 6/7 anonim válasza:

Én a marhás táppal etetek lassan 4 hónapja és egy elég masszív vakarózás és szőrhullásban nyújtott segítséget VÉGRE... volt már szteroidkúra, ilyen orvosi táp, olyan minőségi táp de valahogy nem segített, az orvos mondta a csirkeallergiát, környezeti allergiát.

Bár az első héten én is tapasztaltam, hogy folyósabb lett a széklet és írtam is nekik facebookon, hogy ezmiez mert a vakarózásra vettem aztán fosik a kutya tőle?! De végül nagyon kedvesek voltak és mint kiderült az előző tápból maradt méreganyagokat ürítette a kutyám és tényleg igaznak bizonyult mert azóta végre egyben van a kaki és VÉÉÉGRE nincs vakarózás és újra van szőr a mellkasán. Én a saját tapasztalatom alapján mindenkinek szívesen ajánlom, mert minőségéhez képest viszonylag jó áron elérhető.

2021. ápr. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is sok féle tapot próbáltam már, nekunk a baranyos sensitive nagyon bevált, és az ára is még épphogy elfogadható, nem egy N&d, Platinum árkategoria :) Összetevők alapján is szimpi, már kb négy hónapja ezzel etetek és az első perctől kezdve nem volt vele probléma.
2021. máj. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!