Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ilyen feltételek mellett is...

Ilyen feltételek mellett is érdemes elvinni?

Figyelt kérdés
szeretném a kutyámat kutyaiskolába járatni, de csak a város másik felében van, és mivel nincs autónk, csak úgy tudnám elvinni, hogy sétálunk, vagy bicikli mellett fut (biciklivel lenne kb. fél óra míg odaérünk). és ez elbizonytalanított, hogy így is érdemes lenne őt elvinni ?
2010. aug. 16. 15:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Magunkból kiindulva én nem vinném mert az én kutyám nem lelkes ha előtte egy csomót kell futnia meg mennie. De mi versenyzünk ott fontos a szép munka. De ha te csak alapvető dolgokra akarod megtanítani akkor szerinted vidd nyugodtan. És persze ha bírja. Nem mindegy hogy milyen fajta.
2010. aug. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
81%
Úgy értem rövid lábú, hosszú hátú kutyát nem futtatnék, illetve egy éves kor alatt sem szabad! Gyalog meg több ideig tart, nem?
2010. aug. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
egy keverék kutyus, és csak alapvető dolgokat szeretném, hogy megtanuljon, mondjuk már 7 hós múlt, de még elég neveletlen (sajnos nem sok hozzá értésem van :( ) ezért gondoltam kutyasulira
2010. aug. 16. 15:49
 4/15 A kérdező kommentje:
gyalog legalább 1 óra .. :s
2010. aug. 16. 15:49
 5/15 A kérdező kommentje:
jah és 45 cm a magassága
2010. aug. 16. 15:50
 6/15 anonim ***** válasza:
81%
Hát... Még fejlődik ilyenkor a teste... Valami tömegközelekés nincs? Vagy egy másik kutyás aki arra megy kocsival...
2010. aug. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

csak busz van, helyi járatra pedig nem hiszem, hogy felengedik, de ezt nem tudom ... esetleg taxi, de az meg elég luxus lenne ... :S

kutyás ismerős pedig nincs :S

2010. aug. 16. 15:54
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Korom Gábor egyik előadásán hallottam, hogy régesrég, mikor még nem volt autó, se busz, és régi képzési módszereket alkalmaztak, azok a kutyaiskolák váltak be a legjobban, amik messze voltak. Azért, mert amíg a gazdi odaért, figyelnie, foglalkoznia kellett a kutyájával, és az a pár óra sokkal többet ért, mint az egy óra amit a suliban töltött.


A bringával mondjuk annyi a gond, hogy hulla fáradt lesz mire odaérsz, bár nem tudom mennyire pörgős fajta, valószínűleg egy foxi, vagy egy jack russel még jobban is tud teljesíteni suliban, ha előtte kicsit futott.


Busz nincs? Egyébként szerintem akárhogy is, megéri suliba járni!

2010. aug. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

elég pörgős fajta, van busz, de nem tudom, hogy felengedik-e ... :S majd ezt megkérdezzük

mert mindenképp szeretnék vele eljárni, csak nem voltam biztos benne, hogy így is jó ...

amúgy köszi a válaszokat

2010. aug. 16. 16:02
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Minden buszra és tömegközlekedésre fel kell hogy engedjék. Vegyél neki szájkosarat ha nem akarsz hoppon maradni csak azzal engednek fel,
2010. aug. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!