Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Titeket is megkeres a tenyészt...

Titeket is megkeres a tenyésztőtök? Akinek akitája van,hány kg?

Figyelt kérdés
4 kutyám van. Mindannyian törzskönyvezettek,de csak az egyik kutyámról érdeklődik a tenyésztő évente. 5 évet tölti idén a kan akita kutyám,de tegnap nem kellemes hangnemben lehurrogott a tenyésztőm,miszerint tönkreteszem a kutyámat,ugyanis kan és 52kg. Aztmondta,hogy 40kg-nál nem szabadna többnek lennie és azonnal kezdjem el diétáztatni. Képet nem kért,csak a hogy léte felől érdeklődött. Veletek volt már hasonló? Ha 12 kg-al kevesebb lenne,konkrétan csont lenne. Barfozik,naon jó egészségben és súlyban is van,pont 4 hete egyeztettünk az állatorvossal,szerinte tökéletes a súlya,még plusz 1-2 kg el is férne,de ne változtassak az adagján,esetleg majd csak nyáron,mikor többet fog mozogni.
2021. febr. 7. 15:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, idonkent engem is megkeresnek a tenyesztok, jokat szoktunk beszelgetni.


Ne foglalkozz vele.

2021. febr. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%

Nekem szukám van, 30-32kg kb, szukához képest ezzel a súllyal kicsit a sztandard felett van, de nem kövér, jó súlyban van. 28kg akkor volt amikor betegség miatt lefogyott, de nem is volt szép akkor. Azért az 52kg a 40 helyett elég durva. Vagy a tenyásztő cseszett el valamit, vagy tényleg durván túlsúlyban van a kutyád. A mi tenyésztőnk amúgy nem csesztet, mivel nem versenyzünk a kutyával és tenyésztve sem lesz, így engem nem érdekel hogy egy hangyányit a sztandard fölött van.


Itt a végén hozzáteszem, hogy nem mindeggy hogy japánról vagy amerikairól beszélünk.

2021. febr. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%

Amerikai akita: kan 45.50-59.00 kg

szuka 31.50-45.50 kg


E szerint is jó tartományban van.

2021. febr. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen amerikai. Teljesen jól néz ki. Szerintem.
2021. febr. 7. 15:49
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyik sem tartja velem a kapcsolatot. Illetve gondolom facebookon, instán látják a képeket mivel megadtam az elérhetőséget és annyi elég nekik, nem írnak, nem hívnak ezen felül.

Mondjuk én direkt olyan tenyésztőt kerestem aki nem akadékoskodik minden szarért, hogy mivel etetem, mennyire lakhatok messze tőle, hány négyzetcentiméter udvaron tarthatom, mekkora fűhosszúság mellett amibe a lábait teszi...

2021. febr. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg barfozol, az sem mindegy, hogy zsír az az 52 kiló, vagy izom.
2021. febr. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
20%

A tenyeszto kb fel evente felhiv,h h van a kutya. Hogy birunk vele. Amerikai stafford. Tobb gazdanak mar eltorte kezet labat,tonkretette a masiknal a berendezest.

😂


Mi sportolunk es a kutya meghalalja. Nem dolgozza fel a butorokat meg a cuccainkat kello gyakorisag eseten. 😂

2021. febr. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Többnyire magamtól küldök néha beszámolót, képeket, de most pont rég hallott felőlünk, ezért érdeklődött. Tanácsot szokott adni, ha kérek, de nem szól bele csak úgy kérdés nélkül.
2021. febr. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!