Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 3 helyen tettem bejelentést...

3 helyen tettem bejelentést egy szaporító ellen,de nem történik semmi?

Figyelt kérdés

A kutyák kb 1x1 méteren vannak,kutyaól nélkül,lyukat ástak a földbe. Falunk lakom,szóltam a jegyzőnek,a rendőröknek és 30km-re innen lévő állatmenhelynek. Névtelen akartam maradni,mindenhova levelet írtam. Létezhetetlen,hogy 6ból 6 levelet nem kaptak meg. December elején és január közepén is írtam. Címet is pontosan adtam,de az állatvédőkön kivül mindenki ismeri ezt a rossz hírében álló embert.


A kutyákat szaporítja és tovább adja egy másik szaporítónak,aki jó körülményeket teremtett a kutyáknak,így gyorsan megveszi a tudatlan "vásárló". Döggel etetik őket.


Hova fordulhatnék még? Mert kezdem elveszteni a hitem az igazságszolgáltatásban.


2021. febr. 8. 12:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Nem lehetne esetleg magasabb szintre menni? Lehet a helyiek is benne vannak vagy szemet hunynak felette.
2021. febr. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Áá... Az a baj,hogy ez egy részeges,agresszív f@sz,rengeteg rendőrségi üggyel. Inkább tartanak tőle a helyileg.
2021. febr. 8. 12:57
 3/12 A kérdező kommentje:
*helyiek
2021. febr. 8. 12:57
 4/12 anonim ***** válasza:
93%
Ezért kellene legalább megyei szintre menni. Vagy állatvédőknek szólni, akik jobban tudnak intézkedni.
2021. febr. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%
Keresd fel a tetovált állatvédőket vagy a szurkolók az állatkínzás ellen nevű szervezeteket, illetve a Noé állatmenhelyet. Ne írj nekik, hívd fel őket
2021. febr. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ki "guglizom" őket és írok levelet nekik részletesen. Köszi a tippeket
2021. febr. 8. 13:20
 7/12 anonim ***** válasza:
94%
Szólj a médiának, ők szeretik a szaftos botrányokat, tuti ügy lesz belőle.
2021. febr. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

"Miért kell másnak a dolgába avatkozni, békében kell élni, nem kibaszni másokkal.

Miért fáj az neked, hogy pénzt keres?"

RtFm felhasználótól kaptam ezt az üzit, itt válaszolnék a kérdésére!


Nos,sokat nem keres rajta,mert a következő szapinak 10.000 ft-ért adja át darabját,legutóbb 4 kiskutya lett. Egyébként 10 éve nem dolgozik,esetleg ha keresne munkát akkor egyszerűbb lenne alkoholt szerezni.


A másik. Gondold már végig,hogy ilyen ideggyenge kutyáktól származó kiskutyát,ha gyerekes család vesz meg mi lesz? Nem hiszem,hogy a következő hírben azt akarom olvasni,hogy széttépte,megharapta a gyereket stb. Gondolom te is szaporításból élsz,vagy szerzed be a plusz keresetet és elég szomorú,hogy nem szorult beléd semmi érzés a kutyákkal kapcsolatban,akik a saját ürülékük közepére ellik meg a kölyköket. Elhullott állatokat dobál be nekik nyersen,illetve a vagíhódra elhordja a disznó belet a kutyáknak,amit nyersen fogyasztanak. Megfordulni sem sok helyük van. Mélyen elítéllek kedves RtFm. Ragozhatnám napokig,mert igazából egy érzéketlen embernek hiába is ecsetelem,hogy miért rossz amit csinál. Nem is igazán a szaporítókkal van a bajom,az egy teljesen más történet. Most,jelen esetben az állatok tartásán van a legnagyobb hangsúly.

2021. febr. 8. 14:54
 9/12 anonim ***** válasza:
94%

Ne válaszolj hülyéknek, ez is valami csóró lehet, aki másokon élősködik, azért védi ennyire!


Javaslom egyébkent a környékbeli állatvédő szervezeteket. Ha azok sem regálnak, akkor messzebbieket próbálj meg, valaki csak fog segíteni.

2021. febr. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Igazad van! Köszi
2021. febr. 8. 17:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!