Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egyik bull type sem képes...

Egyik bull type sem képes normálisan viselkedni?

Figyelt kérdés

Miért tépi a pórázt állandóan, meg ugat ficánkol mintha valami rohama lenne az összes bull típusú kutya? Nem hiszem el, hogy csak a mi környékünkön van ez, mindenhol ezt látom kb. Nekem is van kutyám de nem csinál ilyeneket,mondjuk ő nem bull típus, de egyszerűen nem értem hogy miért ilyen az összes olyan kutya, nálunk leginkább staffordokról beszélek.


De itt egy videó amit találtam, elvileg egy kiállítás, a nyertes kutyáknak nem kéne jól szocializáltnak lenni és normálisan viselkedni pórázon? Konkrétan 1:32 nél majdnem fejbeharapja a bírót!


[link]



2021. febr. 9. 15:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
73%
Persze kikutattad a jutub' legalljább pit kiállítását. Tiszta putri az egész. Miért nem világszínvonalú versenyt kerestél? Ja hogy mert azok ak utyák meg vannak nevelve és nem lehet szidni őket?
2021. febr. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
77%

Én készséggel belátom, hogy nem vagyok hozzáértő, de erről Cesar Millan Daddy nevű kutyusa jutott eszembe. Oké, nem kell elhinni mindent, amit a tévében lát az ember, de az a kutya olyan békés volt a felvételeken mindig, mint az álom.

https://www.youtube.com/watch?v=ixZY53z4i1Y

https://www.youtube.com/watch?v=G-ztHLsOkwo

2021. febr. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
87%
Hát én ezt nem nevezném kiállításnak...
2021. febr. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
2021. febr. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
86%

Nyilván egy ilyen típusú kutyánál viselkedési elvárás, HA parancsot kap rá.

Ezek simán csak neveletlenek, rémegyszerű koca kutyatartók kezében.

Egy FCI/AKC/MEOESZ, de még ezek alatt lévő verseny, mint az MKK esetén is az ilyenért azonnali kitiltás jár, elhajtanak a bús picsába konkrétan.

Ez valami extrém alja verseny.


Itthon se megy egyébként az emberek nagy részének a legegyszerűbb pórázon sétáltatás se, a kutyák nagy része rángat meg húz, mint a marha. Fingja sincs róla sokaknak hogyan kell kutyát tartani meg nevelni.

2021. febr. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
90%
Ez meg mindig nem a kutyak, hanem az ember hibaja. Meg ma is vannak, akik ezeket a kutyakat viadalokra vagy csalikutyanak szaporitjak. Masreszt nevelés kérdése, ha valaki foglalkozik vele, akkor nem valik kezelhetetlenne. Tulszaporodott fajta, vilag vilagtalannak lehet ilyen kutyaja, pedig nem szabadna. Ha valaki nem ert hozza, inkabb valasszon csivavat, de ezek a "gazdak" peniszhosszabbitonak használják meg vaganykodni, nagyon gaz ez az egesz bulltarto tarsadalom kis hazankban, par kiveteltol eltekintve.
2021. febr. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
88%
A kutyasuliban van egy szuperul nevelt BH vizsgas mentett bull type, sokat dolgozott vele a gazdija, de remek kutya lett belole!
2021. febr. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
90%
Az meg a másik. Néhány normális gazdán kívül az összes többi a cigányoknál, meg a napszemcsis, susogó színes kamuNike széldzsekis falubikája hülyegyerekeknél köt ki, mert ez a menő.
2021. febr. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
68%

Azert huznak meg rangatnak az amstaffok,mert a gazdaik nem fogjak fel,h rendszeres sportot igenyel a kutya,ami nem labdazas vagy kertben /lakasban szaladgalas.


Az amstaff az USA-ban a rendorkutya,a bombakereso kutya,a kabszerkereso a hatarnal,reptereken, a halottkereso,a nyomkereso es a vakvezeto kutya. Hivatalos vizsgaztatott allomanyba vett munkakutyakent hasznaljak. Nagyon okos fajta,egy ertelmes gazda sok mindenre meg tudja tanitani!!


Caesar Milan Daddy nevu kutyaja is anstaff es segit rehsbilitslni az antiszoc kutyakat... De ugye Caesar amilan minden reggel fut/bicajozik/gorkorizik az osszes kutyaval!!!! Minden nap lemozgatja oket!!!!!


Minden kutya rangat meg izgaga,ha nincs rendszeresen lemozgatva!!!


Barmilyen kutya leharapja a biro fejet,aki nincs kiskoratol allandoan kiallutasokra cipelve es fogdoststva idegenekkel.


Ne akard bemocskolni a bull kutyakat. Ne altalanosits.


Az amstaff regen az arisztokratak kutyaja volt. Meltosagteljes,tanulekony,univerzalis munkakutya.

Sajnos sok amstaff turelmetlen,udvariatlan ,lusta gazdahoz kerul. A fajta megkoveteli a nyugodt ,udvarias banasmodot a gazdatol.

2021. febr. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
70%

#2 Ismertem a sztorit, de olyan rég láttam már, olyan rég volt a Daddy, most annyira rossz, furcsa ürességet érzek, hiányzik.

Köszönöm, hogy felidézted😭♥️

2021. febr. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!