Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szoktatok a kutyátok valamilye...

Szoktatok a kutyátok valamilyen vitamint, táplálékkiegészítőt adni? Ha igen, milyet?

Figyelt kérdés

2021. febr. 11. 17:37
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
Régebben néha adtam de rájöttem hogy ha normális,megfelelő táplálékokkal etetem, mozgatom,játszunk többet érek el vele
2021. febr. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Vet-Flex, zöldkagyló.
2021. febr. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Zoldkagylopor
2021. febr. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%

Aptus Aptoflex porcvédő és Brit Care lazacolaj


Egyikük idős, 12 éves. A fiatalnak pedig patella-ficamos a térde, így mindkettőnek fontos az ízületvédő készítmény. Természetesen egészséges kutyának is adható, de kimondottan idős kutyáknak szokták ajánlani, vagy ha orvosilag indokolt (pl patella), esetleg sportkutya és emiatt nagy terhelésnek van kitéve.


A lazacolaj jót tesz a szőrzetnek és kedvező hatással van a szívműködésre.

2021. febr. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Taplalekkiegeszito ... mar a neveben is benne van, hogy akkor van szukseg ra, ha a taplalek nem tartalmaz mindent, ezert ki kell egesziteni.

Teljes erteku taplalasnal ezekre semmi szukseg ... parasztvakitas ... reklam ... marketing ... lehuzas.


Ugyan ez a helyzet az orvosi minosegu kajaval is ... ezt a gazdik akkor adjak, amikor mar ugy sem szamit semmit ... csak megnyugtatjak a lelkuket, hogy mindent megtettek a szerettukert ... kozben mindenki tudja, hogy haszontalan.

2021. febr. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Fejlodesi idoszakban adtam neki egy csomo kiegeszitot, mert szerettem volna, hogy egeszsegesen fejlodjon.


Betegseg eseten szoktam ilyeneket meg adni, hogy a magam modjan tamogassam a felepuleset.


Idos korban mar csak akkor ha valoban szukseges, az oregseg ellen sajnos nincs orvossag ... oreg korban inkabb elhalmozom minden foldi joval amit szeret a kutya, igy probalok a kedveben jarni, segiteni mar ugy sem tudok.

2021. febr. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

-lazacolaj

-zoldkagylo

-porcerosito

2021. febr. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!