Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan lehet érezni az energiá...

Hogyan lehet érezni az energiát, amit áraszt ember, s állat?

Figyelt kérdés
Azt értem, hogy hogyan lehet árasztani, attól függ, hogy te hogy érzed magad, milyen lelkiállapotban vagy. De azt te hogyan érzed egy kutyától vagy másik embertől, hogy az hogy érzi magát? Persze anélkül, hogy látnád, hogy mondjuk sír a másik vagy vidám, szóval nem nézel rá, csak érzed, azt hogy kell, hogy működik?

2021. febr. 11. 17:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
57%
Egely kerék.
2021. febr. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
79%
Testartas, mozgas es talan a beszed is elarulja, hogy milyen allapotban van az illeto.
2021. febr. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
51%
Egyszerű,nem szabad gondolkodni,ha az agyad teljesen üres és nem gondolsz semmire,csak vagy a pillanatban,akkor tudsz csak igazán érezni.
2021. febr. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
52%
Kutyánál nagyon lehet érezni, hogy most egy felpörgött, magas ösztönszintű állapotban van, vagy épp egy teljesen nyugodt félálomban van-e.
2021. febr. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
53%

En latom, hogy a kutyam mikor akar olni es mikor cukiskodik ... nem sok kulonbseg van a ketto kozott a kivulallo szamara, ami sok felreertesre ad okot :)

Azt is latom a szembol erkezo viselkedesen, hogy a kutyam mikent fogja lereagalni a talalkozast.

Es azt is egyertelmuen eszre szoktam venni, hogy par perc mulva fog tortenni valami, mert a kutya viselkedese elore jelzi a dolgokat.


Szerintem ezeket tok egyertelmuen eszre lehet venni, vagy erezni lehet ...

2021. febr. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Kutyadoki egyik részében Cesar egy agresszív kutyával dolgozott, a gazdik körül vették és figyelték, erre Cesar megszólal: ne árasszanak ilyen energiát. Érzem az aggodalmat, a kutya iránti sajnálatot és ez csak ront a helyzeten.

Mindenütt úgy, hogy rájuk sem nézett, kb 5 méterre volt tőle a 2 ember.

2021. febr. 11. 19:16
 7/15 anonim ***** válasza:
43%

Ezt tenyleg lehet erezni ... mindig tudom mi fog tortenni ... fura, ha ez masnak nem egyertelmu :) 5-os voltam.


100m-rol is latszik, hogy ki milyen allapotban van, miket gondol, mit fog csinalni es a kutya mit fog reagalni ... vagy egybol megfogom a kutyat, vagy csak szelesen vigyorgok egyet es hagyom, hagy tortenjenek a dolgok.

2021. febr. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
3-as vagyok:Levagyok már megint jól százalékolva.Pedig ez így működik,aki már átélte az tudhatja.A kutya is így működik,nincsenek benne fölöslegesleges gondolatok,csak az éppen adott pillanatnak él.Sikerült már megtapasztalnom nekem is,a teljes megnyugvást,olyankor éreztem mások érzéseit,nem kellett hozzá gondolkodnom hogy mit érezhetnek,hanem szó szerint éreztem.
2021. febr. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
43%
En kutyam pl. akar nekem fogni egy futolanyt :) Mar elore rohogok, hogy mi fog tortenni es meg sosem tevedtem. Amugy egesz jo izlese van a kutyanak, mert mindig valami nagyonjofej csajt szokott elkapni :D
2021. febr. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
37%
Kérdező, azt ugye tudod, hogy a CM egy showműsort csinál? Nem sok valóság alapja van annak! És még kevesebb tudományos alapja...
2021. febr. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!