Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kullancsnyakörvet érheti víz?

A kullancsnyakörvet érheti víz?

Figyelt kérdés
Kinti kutyáról van szó ha esik az eső megázik ( nem mindig megy be a házába) Scalibor nyakörvet vettem neki, sajnos nincs rá írva hogy érheti e víz, és a neten se találtam erről infót.

2021. febr. 11. 19:35
 1/6 anonim ***** válasza:
56%
én is ilyet használok, azt mondták az állatboltosok hogy nem nagyon érhetné víz :(
2021. febr. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ:) Azt tudod esetleg hogy teljesen tönkremegy a víztől vagy csak gyengül a hatása?
2021. febr. 11. 19:47
 3/6 anonim ***** válasza:
59%

Nem erheti viz. Egy eso utan kidobhatod.

A mi kutyaink ezert esznek next guard spectrat. Nekem megnyugvast ad.

2021. febr. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
55%

Szia, a scalibort érheti víz. Mi is ezt használjuk, honlapjukon is írják hogy érheti víz. Nem lesz tőle semmi baja maximum ha mindennap fürdik benne.

Next guard spectra csak akkor pusztítja el kullancsokat meg a többit ha már a csípés megtörtént, így a betegséget is átadhatja

2021. febr. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
84%

7. Befolyásolja a Scalibor® gyógyszeres nyakörv hatásosságát, ha vizes lesz?


Nem, a vízzel történő érintkezés (pl. esőben történő sétáltatás vagy úszás) nem befolyásolja a Scalibor® gyógyszeres nyakörv hatékonyságát. A deltametrin lipofil, azaz zsírban oldódó, így a vízben nem oldódik.


Azonos hatékonyság, függetlenül attól, hogy nedves vagy száraz

A víz hatása az aktív hatóanyag leadására


Minden héten 1 órán keresztül folyó víz alá (3 liter / óra) tartott Scalibor gyógyszeres nyakörveknél az aktív hatóanyag leadásában nem mutatkozott különbség a száraz nyakörvekkel szemben.


[link]

2021. febr. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ mindenkinek:)
2021. febr. 11. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!