Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok az ilyen kutyane...

Mit gondoltok az ilyen kutyanevekről?

Figyelt kérdés

Tehát az ilyen különlegesebbekkről, pl amiket én már hallottam: Dante, Andante, Adonisz, Belfegor.

Én is ilyesmi neveken gondolkodom mert a jövőben lesz egy kiskutyám.

Szerintetek jók az ilyesmi nevek? Nem röhögnének ki a hátam mögött?



2021. febr. 11. 20:49
1 2
 1/17 anonim válasza:
95%
Ha nem egy csivavának adnád jó ötlet, nekem nagyon tetszenek.
2021. febr. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem semmi baj nincsen velük,különlegesek.Én is hallottam már Zeusz nevezetű kutyáról,vagy Brútuszról is.
2021. febr. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Rockercsaj242 válasza:
59%
Nekem nincs bajom vele, végülis nem nekem kell a nevén szólítanom.
2021. febr. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
91%

Az a jó név, ami neked tetszik, és ami praktikus. Hogy mások mit gondolnak, az kit érdekel?

Egy futótársam dobermanját Morzsinak hívják... nem az első név, ami egy dobermanról nekem beugrana.De neki ez tetszik.

Belfegor, Adonisz nem praktikus, mert hosszú. 2 szótag jobb egy kutyanévnek, gyorsabb és könnyebb kimondani.

Amúgy, amikor ilyen nagy hangzatos neveket hallok, mint pl. ismerős Hádész nevű bull keveréke (ami szerinte pitbulkutya, nyilván :)), én mindig azt gondolom, hogy az illető a kutyájával kompenzál... de hát pont én mondtam az imént, hogy ne érdekeljen, ki mit gondol :)

2021. febr. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
78%

Különlegesek? Komolyan? Iszonyúan sok kutyát hívnak így.

Nekem épp ezért nem tetszenek, fantáziátlan.

2021. febr. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
9%
5.:Igen,komolyan.
2021. febr. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Dantenak már neveztem el kutyát, amit én mentettem, később nagyon passzolt hozzá :)

Itt olvastam a nevét és tetszett.


A többi névvel nekem az a bajom hogy hosszú (3 szótagos, és azokat nem szeretem) de amúgy szeretem a mitológiai, történelmű ihletésű neveket.

2021. febr. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem se különlegesek. Nagyon basic legalább minden második németjuhászt cézárnak vagy zeusznak hívnak. Ha meghallom nekem ugyanaz jut eszembe róluk mint a buksi vagy csöpi
2021. febr. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
57%

Az agyonhasznált "Fifi" névnél minden jobb. A környéken minden öregasszony következetesen így nevezte el a kutyáját (tipikus ölebek)


Szintén gáz kutyanevek a klasszik "Fifi" mellett: Rex, Bodri, Cézár, Morzsa, Burkus (most komolyaaaaan...!), Zeusz, Hádész (vagy bármelyik görög isten), kifli.



Nekem kedvenc kutyanevem a Csikasz, a Tüskevárból. Ötletes, és jól is hangzik.


"Ne táncolj Csikasz, nincs farsang"

2021. febr. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
89%

Dante nevű kutyát ismerek, eddig nem gondoltam volna, hogy valamit is gondolok erről a névről, de most... most sem :D Én személy szerint nem nevetnélek ki a hátad mögött ha ilyesmi nevet adnál a kutyádnak.


Van kutyám, séta során sok más kutyával találkozunk, mindenféle nevekkel egyikről sem gondoltam semmit, az a neve kész, ennyi.

2021. febr. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!