Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Létezik, hogy egy kutya a...

Létezik, hogy egy kutya a butasága miatt fagyjon meg?

Figyelt kérdés

Kinti, hosszabb szőrű keverék kutya. SZIGETELT, szuper faházzal, kutyaajtón hővédő, bent rengeteg meleg, száraz szalma. S-es kutyaház, közepes méretű kutya, de azért viszonylag nagy helye van bent(amit a szalma kitölt).


Van alatta is, körülötte is szalma, tehát nincs az, hogy a ház valamelyik oldala hideg lenne.


Az istenért nem megy be. Még sosem láttam bent, ha használja is, akkor este 11 és hajnal 6 között. Folyamatosan vacog, fagyoskodik, és a kutyaház melletti hideg műanyag padon, vagy a pad alatti vékony kartondobozban, egy rongyos törölközőn(ami nyilván hideg és nyirkos) fekszik.


Próbáltam mindent, helyhez szoktatót, lecseréltük a hővédőt egy puhábbra, hogy ne dermedjen és keményedjen meg, továbbá dobtuk be a házba játékát, kaját, ha be is megy, megfogja és jön is ki. Létezik, hogy annyira buta, hogy nem tudja, hogy ott melegebb lenne, ha belehelné? 1 éves kutya.


A kutyaház és a pad/doboz ugyanabba az irányba néz, annyi a különbség, hogy a pad 40 centivel közelebb van a bejárati ajtóhoz, mint a kutyaház(ez nem fog változni).


Elkezdtem aggódni, hogy megfagy, most sokkal keményebb a tél az eddigieknél. Kint -10 fok van és ő ott didereg órákat a kartondobozban. Beengedés nem opció.


Lehet, hogy egy kutya nem tudja, hogy mi a jó neki?



2021. febr. 12. 18:54
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
22%

Azt meg se kérdezem miért van kint ilyen hidegben a kutya.

Mindenesetre mind a gazdi a hülye f@sz.

Remélem segítettem!

2021. febr. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
75%
Jól van, pacsi az értelmes válaszolóknak...
2021. febr. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Nem az én kutyám, idős embereké, az életben nem engednének be kutyát, mint az ország nagyrészében az emberek, ezért kicsit sem hibáztatom őket. Költöttem rá vagy 50ezer forintot, hogy jó dolga legyen, minőségi táp, az egyik legdrágább(amit nem eszik meg), a legdrágább kapható ház(amit nem használ), a legjobb bélés a házban a szalma(utánaolvastam), ez a kutya meg fel sem fogja, milyen jó lenne neki, a kinti létből a legtöbb van kihozva, mégis inkább megfagy egy vizes koszos törölközőn, minthogy bevackoljon a meleg, száraz házába.
2021. febr. 12. 19:02
 4/30 anonim ***** válasza:
21%
Csak 1 éjszakára zárjon ki valaki ekkora fagyban. Halott lennél reggelre.
2021. febr. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
78%

Hát valószínűleg 11 és 6 kózött hadználja, ha használja

Ha kinnt vagytok még jó, hogy nem akar bemenni, meg jön ki hozzátok

Az 1 éves kutya még fiatalka, szereti, igényli a társaságot, amit ugye csak akkor kap meg, ha kinnt vagytok, tehat nem akkor fog elvonulni

Nem hülye, megtanulja, hogy mikor nem lesztek kinnt

2021. febr. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
85%
És ha a rongyot, amin fekszik, beteszed a házba? Lehet szúrja a szalma.
2021. febr. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
84%
Miénk is ezt csinálta,régi gyapjúpulcsit vittünk be a házába, hátha a gazdi szaga meg a meleg becsalja, de reggelre kivitte,és a diófa alatt vackolt meg vele magának... mínuszok voltak akkor is, nem fagyott meg. Én azért jól kibélelném neki azt a kartondobozt, meg ránéznék éjszaka.
2021. febr. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
66%
Esetleg nem tudod "bezárni"? Hogy kajával becsalogatod és valamit az ajtóhoz raksz, hogy ne tudjon kijönni. Lehet sírni fog de még az is jobb minthogy megfagyjon
2021. febr. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
12%

Bocsi, nem olvastam, hogy nem a Tiéd a kutya, de ugyanaz a helyzet

3 -4. válasz

2021. febr. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
24%
Nagyon hideg lehet bent neki ilyenkor, az egész kutyaház hideg falai közel a kutyushoz, nem tudja belehelni ilyen mínuszoknál már. Kint legalább a levegő veszi körbe nem a hideg fal. Legalább valami nagy meleg vizes palackokat tegyetek be körben neki. Miért nem lehet beengedni? 1 hét lesz ilyen hideg kb.
2021. febr. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!