Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Baján van olyan állatorvos...

Baján van olyan állatorvos aki kijön falúba is?

Figyelt kérdés
Van egy nagy testű kaukázusi juhászkutyám nagyon húzza a lábát pedig még fiatal. Az utaztatása nagyon necces lenne. Így is olyan makacs, hogy még sétáltatni se tudom elvinni mert leül és nem mozdul. Nehéz lenne így berakni a kocsiba. Egyébként nem messze lakunk bajától. 25 kmre. Szóval tudnátok jó dokit mondani aki kitud jönni megnézni szegénykémet?
2021. febr. 13. 09:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Tálas Lászlót próbáld (Bajavet) Nem tudom, hogy bevàllalnà-e, de szerintem van rà esély, hogy igen, mivel alapból szokott hàzhoz kijàrni.
2021. febr. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
82%
De amúgy valamit kell tenned a kutyàd viselkedésével. Meg szerintem ilyen esetben a legbiztosabb az, ha megröntgenezik, és ugye ahhoz is el kell vinni a kutyàt.
2021. febr. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
80%
Röntgengépet nem tud kivinni.
2021. febr. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
28%
Falúddzsa?
2021. febr. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
56%

szerintem a gond ott lesz, hogy nem tudsz a kutyának parancsolni

étellel csalogasd be az autóba, amikor meg szállsz ki étellel csalogasd a rendelőbe miközben pórázon van


vagy tegyétek bele egy nagyobb ládába, és vigyétek 2-en a ládát

2021. febr. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Valami bőr betegsége lehet mert mancsairól kezd lehullni a szőr és piros neki. Meg már a mellkasáról is.

Tudom,hogy nem jó, hogy nem lehet utaztatni,de egyszerűen nem tudunk vele mit csinálni nagyon makacs aztán utána még meg is sértődik szólunk hozzá és aztán elcsapja a fejét, ránk se néz. Kisebb korában is ugyan ez volt csak akkor még feltudtuk venni és elvinni a dokihoz az oltás miatt.

Ja igen az itteni doki csak az oltasokkal foglalkozik más miatt nem is lehet hozzá vinni állatot. Inkább elküld máshova ezért is keresek egy jó dokit.

2021. febr. 13. 14:25
 7/19 A kérdező kommentje:
Láttál már egy nagy sarplaninai kutyát? Nem éppen bírnak el még ketten se :'D. Sőt nem kaukázusi hanem sarplaninai juhászkutya (elnézést rosszul írtam a kérdés aljára). Ők még a kaukázusi kutyáknál is makacsabbak
2021. febr. 13. 14:30
 8/19 A kérdező kommentje:
Na meg rafinált is. Mikor rájön a dolgokra akkor a hús se érdekli. Inkább leül. Nem mozdul
2021. febr. 13. 14:31
 9/19 A kérdező kommentje:
Ha nem próbáltam volna ki minden lehetséges módot akkor nem írtam volna ki s kérdést. Így, hogy még fájnak a lábai nem meri senki megkockáztatni,hogy betegyük a kocsiba. Egyedül meg nehéz lenne
2021. febr. 13. 14:32
 10/19 anonim ***** válasza:

"nem lehet utaztatni,de egyszerűen nem tudunk vele mit csinálni nagyon makacs aztán utána még meg is sértődik szólunk hozzá és aztán elcsapja a fejét, ránk se néz"


mert a kutya a falkavezér, ezért nem bírtok vele és nem tudtok neki parancsolni

örüljetek neki, hogy ez egyelőre ennyiben kimerül, a jövőben ez még lehet sokkal rosszabb is... ami elég veszélyes lehet egy ilyen nagyon erős és agresszív fajtánál

2021. febr. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!