Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagytestű kutyák és füvesítés?

Nagytestű kutyák és füvesítés?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 3 kutya mellé (40, 30 és 15 kg), ebből a 40 kilós magas energiaszintű, milyen fűmagot ajanlotok? Csak az írjon, akinek konkrét tapasztalata van! Köszi
2021. febr. 13. 16:21
 1/7 anonim ***** válasza:
42%
én be szoktam tekerni és elszívom utána már jól érzem magam a kutyákkal együtt
2021. febr. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Felejtős. És akkor mindenki jól érzi magát.
2021. febr. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem erről tegyél le. Ahol kutyák vannak, ott nem lesz fű. Nekem is nagytestű kutyám van, így tudom, vagy kutya, vagy szép kert, kettő együtt nem megy. Illetve mehet, ha kettéválasztod a területet, és egyik fele a kutyáké, másik pedig a kert ahova nem mehetnek be.
2021. febr. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%

Semmilyet. Én megvettem a legdrágább, legspécibb fűmagokat. Nekem munkavonalas németjuhászom van, 10 évesen is olyan, mint a golyó. Ha játszunk, akkor repkednek utána a fűcsomók, szóval lemondtam a füvesítésről.


Én kis szigeteket alakítottam ki, a kerítés mellett kis kerítéssel elválasztott rész van famulccsal, oda tudja, hogy nem mehet be.

És vannak füves szigetek (a járdák között), oda műfüvet tettünk le.


A műfű jól bírja a strapát, semmi baja és kevesebb meló van vele mint a rendes fűvel.


Mondjuk ha nagy részt szeretnél füvesíteni, akkor drága, de hosszútávon megéri. Kevesebb idegbaj, kevesebb meló.

2021. febr. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Utolso, az egyik nalunk is a munkavonalu nj....
2021. febr. 13. 18:33
 6/7 anonim ***** válasza:
80%
Az a fumag jo amit reteken hasznalnak, vagy tolteseknel .... a fene sem tudja mi a konkret neve ... de ez a fajta eros gyokerzetu, valojaban kitaposhatatlan. Koran kezd el a fumagozast .... es javits ra ha kell. Nem art ha szakaszonkent elzarod a kutyakat es mar csak akkor engeded ra a fure a kutyat, amikor az mar eleg eros. Egy egesz keretet tobb ev alatt lehet kutyaallova tenni :)
2021. febr. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
66%
Minden evben terits le uj gyepteglat. Ez a velajaro koltseg kutyaknal.
2021. febr. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!