Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek is Cesar Millan...

Szerintetek is Cesar Millan az állatok Istene?

Figyelt kérdés
A kutyámmal semmi baj, de két őrült cicámon kipróbáltam a különféle trükkjeit és csesszétek meg, működik !! 😂🤣🐾

#Cesar Millan #Kutya(és macska)lelkidoki
2021. febr. 13. 18:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
83%
Igen, Ő az állatok istene. Te pedig a világ bolondja.
2021. febr. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
45%

Cezar Milan egy tok normalis ember, semmivel nem tud tobbet mint minden normalisan gondolkodo ember ... ellenben o ebbol el. Jol csinalja amit csinal ... de meg veletlenul sem Isten.


Amikor kis hazankban jart .... kerestek neki problemas kutyakat a musorahoz ... ellenben amikor valoban problemas kutyat ajanlottak neki, azt nem fogadta el. Szoval, egyaltalan nem Isten ... egy showman, aki egy jo lovat ult meg.

2021. febr. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

A műsor összesen 2 órás, hogy volna ideje komoly problémákkal küzdő kutyát rendbe tenni?

Ellenben én szerettem volna, ha egyszer megcsináljuk azt, hogy többen összefogunk itt Mo-on, összeszedünk néhány bajos kutyát, összegyűlünk egy helyen és meghívjuk Cesart olyan módon, hogy végig ott lehessünk mi is, amikor kutyázik, mondjuk néhány napra, esetleg egy hétre.

Annak több értelme lett volna, mint egy 2 órás shownak.

2021. febr. 13. 19:00
 4/18 anonim ***** válasza:
85%

“ ellenben amikor valoban problemas kutyat ajanlottak neki, azt nem fogadta el. “


Ezt teljesen el tudom képzelni és lehet, hogy történt is ilyen, de erről Te honnan tudnál?

2021. febr. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

De gondoljatok bele, 0 pénzzel, 0 szakmai tudással, 0 angol tudással fogta magát és elment megvalósítani az álmát. Hány ember képes erre, őszintén?

Én is hányszor gondoltam ilyesmire, sose mertem megtenni, mert egy elveszett lélek vagyok a hatalmas világban és semmi önbizalmam, Cesar ellenben ne foglalkozott semmivel, csak ment előre és tette, amit amit igazán akart, amire született.

2021. febr. 13. 19:03
 6/18 anonim ***** válasza:
43%
Onnan, hogy tolunk kertek kutyat :))))
2021. febr. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
29%
6-os a 4-esnek ment.
2021. febr. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
84%
Ért a kutyákhoz és jól megél belőle. Jackson Galaxy is ilyen, ő macskákkal foglalkozik és valóban problémás esetei is voltak amit megoldott.
2021. febr. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
71%
Vannak Cezar Milanok Magyarorszagon is :) Kutya es ember tobb mint 10000 eve tarsak ... vannak akik zsigerbol erzik a dolgokat. Nincs ebben varazslat ... meg vannak akik ertik a termeszet torvenyeit :)
2021. febr. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
25%
Én sima Milán vagyok, és én vagyok az Isten
2021. febr. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!