Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bp.-i Lehet úti állatkórházról...

Bp.-i Lehet úti állatkórházról vélemények?

Figyelt kérdés

2021. febr. 13. 19:43
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
Csak veszhelyzet eseten mennek oda, amikor nincs mas valasztasom. Szornyen el vannak szallva ott az orvosok maguktol. A kutyamat (kistestu) elkapta egy szep megtermett nagy fekete kutya, a levegoben cincalta, majd sikerult kiszedni a szajabol, eldobta a kutyamat. Azonnal rohantunk haza kikeresni a legkozelebbi ugyelet szamat, ez a korhaz volt az. Kozben a kutyambol csordogalt a ver, azt hittem elveszitem. Surgos ellatast kertunk es azon a szerencsen mulott a kutyam elete, hogy nem szakadt be a hasfala. Ugyanis masfel orat varnunk kellett, pedig direkt megigertek, hogy azonnali ellatast kapunk, induljunk gyorsan. Ha komolyabb serulest szenved a kutyam, elverzett volna a kezeim kozott a varoteremben. Miutan vegre bemehettunk ellattak a kutyamat es beszoltak, hogy minek kertem surgos ellatast, hiszen nincs eletveszelyben a kutya, varrni sem kell, egy macskat pedig eppen mutenek, mert eletveszelyben van es most ettol az allattol vettunk el ezzel idot. Olyan flegma es lenezo volt az orvos, hogy mar majdnem en kertem elnezest, amiert egyszeru ember leven nem birtam diagnosztizalni a baj komolysagat. A kutyan tatongott egy lyuk, omlott belole a ver es sokkot kapott, majdnem darabokra szedte a masik es akkor az en kva anyamat. Kifizettem a surgossegi felarat is, mindent szo nelkul es meg en szegyelltem magam. Sokba kerult ez a szo szerint semmilyen ellatas, de bekotozni eszukbe sem jutott volna legalabb a kutyat. Ugy kellett hazavinnunk, hogy nyilt sebe volt, a veres kendomet kotottem vissza szegenyre, tiszta ver volt mar odafele is az a kendo. Eddig akarhany kutyasnak emlitettuk a Lehel korhaz nevet, azonnal huztak a szajukat es ova intettek a helytol. Ultrahangra is oda rendeltek be egyszer, de inkabb elvittem harom kerulettel odebb, hogy tuti ne legyen baja.
2021. febr. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Reges-regen jo hely volt (szakmailag valoszinu most is ugyesek) ... de valahogy elszalltak az arak. Atellenben viszont a Gömb utcanal levo dokirol jokat hallottam (ott van a kozelben).


Lehel uti allatkorhaznal az uzlet/bolt/shop resze a jo, hogy mindig nyitva van es altalaban mindent lehet kapni.

2021. febr. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Igazából csak nagyon vészhelyzet esetén mennénk oda. A cicámnak vérzett a tüdeje, ami a szívére is káros hatása lett. Az állatorvosi egyetem klinikájára járunk eredetileg, csak azt mondták, hogy a vészhelyzet van éjjel, akkor a Lehel útiba tudjuk vinni.

2021. febr. 14. 12:44
 4/4 anonim ***** válasza:

Mi nyáron szemsérüléssel voltunk ott a kutyával (belement a szemébe a toklász). Sokat kellett várni, és tényleg rohadt drága (főleg este 8 után), de velünk nagyon kedvesek voltak. A kiskutyám 5 hónapos volt, nagyon aggódtunk érte és elég nagy felületen sérült a szaruhártyája. 5 féle szempcseppet kaptunk, 6 napig éjjel-nappal óránként kellett csepegtetni a szemébe, két naponta kellett kontrollra járnunk. A doktornő (nem emlékszem a nevére, de elég fiatal volt) nagyon segítőkész volt, mikor betelefonáltam valami miatt, éppen nem volt elérhető, de egy órával később a saját mobiljáról hívott vissza és mondta, hogy ha bármi van azon hívhatom nyugodtan.


Szóval nekünk összességében jó tapasztalataink vannak, a kórház pedig szuper felszerelt.

2021. febr. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!