Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Holnap veszek egy amerikai...

Holnap veszek egy amerikai staffordshire kiskutyát?!

Figyelt kérdés
jó kutyák ?az apja bajnok súlyhúzó volt!
2010. aug. 17. 00:03
 1/5 Morfologus ***** válasza:
A legjobbak :) Nekem is van, már 4 hós a kis dög. :) Nehéz lefárasztani és néha nagyon makacs.
2010. aug. 17. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm:d
2010. aug. 17. 00:30
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is van, nagyon jó természetű kutya ha úgy neveled.Volt már sok kutyám nem is gondoltam volna, hogy az amsaff lesz akiben megtalálom álmaim kutyáját!Remélem neked is sok örömöd lesz benne!!
2010. aug. 17. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jó kutya, de nehéz eset, kemény kezű gazdit igényel. Első kutyád lesz? Mert akkor mindenképpen járj vele kutyaiskolába. HA nem, akkor is érdemes. Elég sok staff küzd agressziós problémákkal, ami persze rontja a fajta hírnevét, holott nem a fajtával van a gond, hanem a gazdikkal, akik nem voltak képesek megnevelni szegényt.
2010. aug. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
volmár boxerem rottweilerem
2010. aug. 17. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!