Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van olyan menhely, amelyik...

Van olyan menhely, amelyik szívesen ad nekem örökbe idős kutyákat?

Figyelt kérdés

Voltam két menhelyen, örökbe akartam fogadni egy kutyust, akit kinéztem, de végül egy idős 13 éves kis szomorú szeműn esett meg a szívem. A gondozók szinte nekem estek, hogy mit akarok vele, miért ilyen öreg kutyát vinnék, mire kell nekem stb. De nem dal kérdezgettek, hanem majdhogynem vádoltak valamivel. Alapból is nehezen adnak ki kutyát, ha "különlegeset" szeretne az ember, akkor meg főleg.

Szóval van olyan menhely, aki örülne annak, ha én idős kutyának szeretnék boldog utolsó éveket adni? Többet is kihoznék, persze nem egyszerre.



2021. febr. 15. 09:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Kisebb vidéki menhelyeknél próbálkozz. Én a Befogadó-lakot szívesen ajánlom, nem tőlük fogadtam örökbe, de rendszeresen viszek nekik adományokat.
2021. febr. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszi


Ha ez számít, leginkább fekete kutyák a kedvenceim.

2021. febr. 15. 09:55
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Herosz állatotthon ( [link]

Én kutyusom innen van, sok feltételt nem állítanak. Segítenek a választásban is, de nem erőltetnek semmit :)

Ajánlani tudom őket, sokan nem visznek innen idős kutyát szóval biztos örülnének

2021. febr. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%

Ismerem a problémát, nálam is mindenbe belekötöttek, például hogy napközben, amikor nem vagyok otthon, csak egy melléképületben lehetnek a kutyáim, mivel vannak más állataim is, nem merném őket egyedül hagyni felügyelet nélkül (nem macskája, hanem zsákmányállatok). Írtam, hogy maximum szobakennelben lehetnének napközben is bent, de ezen meg még jobban kiakadtak :D

Nem érdekelte, hogy amúgy suliba járnánk, napi szinten több kilométert sétálunk, ha nem fekhet a kanapén egész nap, akkor nekik az nem jó.

2021. febr. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi, megnézem, írhattok meg. Esetleg gyepitelepek? Azok közül melyik?
2021. febr. 15. 10:36
 6/11 A kérdező kommentje:
Nincs bajom a problémásabb kutyákkal sem, van tapasztalatom és jelenleg is van kutyám, előtte is volt.
2021. febr. 15. 10:36
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg illatos út?


Nálam a Noé abba kötött bele hogy mi van ha elromlik a lift hogy viszem fel a kutyát a második emeletre. A kutya kb 20 kg volt akit kinéztem, elvileg makk egészséges volt 3 éves. Helyette rám akartak sózni egy 7-8 éves beteg kutyát, aki folyamatos orvosi ellátásra szorul. Nála bezzeg az “elromlott” lift nem lenne akadály... mert a lift ha egy évben egyszer elromlik...

2021. febr. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szentendrei Árvácska például.
2021. febr. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek.
2021. febr. 15. 11:59
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Alex Állatvédő Egyesület, Várpalotán. Külön meg is köszönik. Szerintem a többi ilyen vidéki kisebb menhely is örül, azok még talán normálisak
2021. febr. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!