Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van olyan menhely, amelyik...

Van olyan menhely, amelyik szívesen ad nekem örökbe idős kutyákat?

Figyelt kérdés

Voltam két menhelyen, örökbe akartam fogadni egy kutyust, akit kinéztem, de végül egy idős 13 éves kis szomorú szeműn esett meg a szívem. A gondozók szinte nekem estek, hogy mit akarok vele, miért ilyen öreg kutyát vinnék, mire kell nekem stb. De nem dal kérdezgettek, hanem majdhogynem vádoltak valamivel. Alapból is nehezen adnak ki kutyát, ha "különlegeset" szeretne az ember, akkor meg főleg.

Szóval van olyan menhely, aki örülne annak, ha én idős kutyának szeretnék boldog utolsó éveket adni? Többet is kihoznék, persze nem egyszerre.



2021. febr. 15. 09:49
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szép dolog, hogy boldog utolsó éveket akarsz adni egy menhelyi kutyusnak, le a kalappal!
2021. febr. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!